Mariah Carey pochwaliła się zdjęciem w bikini. Wygląda fenomenalnie. Tylko spójrzcie na ten brzuch

Mariah Carey udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Fani piosenkarki zachwycają się jej sylwetką. Zupełnie nas to nie dziwi!

Mariah Carey w 2018 roku zachwyciła cały świat swoją metamorfozą. Piosenkarka schudła wówczas ponad 20 kilogramów. Carey od tej pory szczyci się fenomenalną sylwetką. Właśnie pochwaliła się nią, zamieszczając na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Takie fotografie to u niej rzadkość. 

Mariah Carey w bikini

Mariah Carey postanowiła pożegnać się z wakacjami, publikując w mediach społecznościowych fotografię, na której prezentuje swoją nienaganną sylwetkę. 49-letnia gwiazda wybrała bowiem dwuczęściowy kostium kąpielowy. Dzięki temu fani piosenkarki mogą podziwiać jej jędrny i płaski brzuch.

 

Fani komentują

Jak można było się spodziewać, pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami.

Boskie ciało. Jest ogień. 
Wyglądasz oszałamiająco. 
Nic się nie starzejesz! A może zrobiłaś to zdjęcie w latach 90-tych? - pisali internauci. 

A wam, jak podoba się wokalistka w takiej osłonie? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. 

Jak schudła Mariah Carey?

Zagraniczne media w 2018 roku donosiły, że Mariah Carey poddała się operacji zmniejszania żołądka. Pojawiły się też plotki, że nie obyło się bez odsysania tłuszczu. Po zabiegu zaczęła mniej jeść i regularnie ćwiczyć. Piosenkarka stosuję też dietę opracowaną przez Jenny Craig. Ta opiera się głównie na  warzywach, owocach, chudym mięsie, rybach i orzechach. Surowo zabronione są natomiast tłuste produkty mleczne. 

AG 

Też chcecie cieszyć się tak smukłą talią? Zestaw tych ćwiczeń pomoże wam zdobyć wymarzoną sylwetkę. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.