Ewa Chodakowska stworzyła minimalistyczne kalendarze na 2020 rok. Cena? Przystępna

Ewa Chodakowska każdego roku wydaje kalendarz. Trenerka zaczynała od ściennych, później były takie z jej podobizną, aż w końcu postawiła na minimalizm. Te na 2020 rok prawdopodobnie podbiją serca jej fanów, bo nie tylko wpisują się w trendy, lecz także mają bardzo przystępną cenę.

Ewa Chodakowska stworzyła swoje małe imperium, na które składa się jej firma Bebio, która w ofercie ma platformę z treningami, płyty treningowe, książki, zdrowe przekąski, kosmetyki i kalendarze. Co więcej, jakiś czas temu trenerka stworzyła także catering dietetyczny Be Diet Catering, który cieszy się ogromną popularnością wśród gwiazd. 

Wielu z nas z pewnością pamięta pierwsze wydania książek czy właśnie kalendarzy, na których widniała podobizna Ewy Chodakowskiej. W zeszłym roku trenerka postanowiła z tego zrezygnować. W jednym z postów na Instagramie podała powód. 

[...] Tym razem będzie troszkę inaczej. Zupełnie serio, dostałam przesytu swojego wizerunku, Choda wyskakuje z lodówki! Tak, biję się w pierś, dlatego zdecydowałam, że okładki kalendarza będą w dwóch kolorach, czarnym i białym, ale już bez mojego wizerunku. Powód jest jeszcze jeden. Sama chciałabym korzystać z tego kalendarza, bo środek jest mega funkcjonalny, no ale żeby chodzić ze swoją podobizną pod pachą, żeby wyciągać na spotkaniu kalendarz ze swoim zdjęciem na okładce, no trochę obciach, zatem jest neutralnie [...]

- mówiła w zeszłym roku. 

Teraz Ewa Chodakowska również postawiła na minimalizm i wydała kalendarz na 2020 rok w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i różowej. Cena? 39,90 zł. Na ten moment kalendarz do kupienia jest na stronie Bebio.pl.

Co znajdzie się w kalendarzu Ewy Chodakowskiej na 2020 rok? 

W kalendarzu trenerki zamieszczone zostały:

  • układ tygodniowy,
  • dietetyczne wyzwanie na każdy miesiąc,
  • tabele do spisywania zaliczonych treningów i statusu miesięcznego wyzwania,
  • miejsce na notowanie swoich postępów i wymiarów,
  • miejsce na notowanie planów miesiąca i miejsce na podsumowania,
  • zdrowe przepisy,
  • porządna dawkę motywacji,
  • elegancki matowy papier, odpowiedni do robienia notatek zarówno długopisem, jak i piórem,
  • dwie satynowe tasiemki przekładkowe w kalendarzu.
 

Mówi się, że dobry plan to podstawa i może być kluczem do osiągnięcia sukcesu. Zobaczcie, jak w takim razie udało się youtuberce Oli Nowak zdobyć milion obserwatorów na Instagramie i czy prawdą jest, że youtuberzy zarabiają miliony. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.