Anna Lewandowska udowadnia, że sportem można się bawić. Trening tylko dla odważnych

Anna Lewandowska często zaskakuje swoje fanki nowymi metodami treningowymi. Tym razem jej propozycja jest tylko dla tych naprawdę wytrenowanych.

Anna Lewandowska stale się dokształca, śledzi nowe trendy treningowe, a następnie przekazuje je swoim obserwatorom na Instagramie, czy uczestnikom na treningach. Również w jej aplikacji Diet&Training by Ann można znaleźć mnóstwo najróżniejszych propozycji od treningów z ciężarem własnego ciała, po te z hantlami, czy gumami mini band. Tym razem trening, który proponuje Lewandowska, jest wykonywany na urządzeniu, które w Polsce nie jest jeszcze tak bardzo popularne. 

Popularność aplikacji Anny Lewandowskiej jest tak ogromna, że nawet gwiazdy chcą z nią trenować. Czy Agnieszka Hyży również ma ją zainstalowaną na swoim telefonie? 

Zobacz wideo

Anna Lewandowska ćwiczy na equalizerze

Jeżeli spojrzymy sobie na kształt equalizera, to przypomina nam on płotki lekkoatletyczne, ale ma on zdecydowanie więcej zastosowań. W zależności od upodobań można na nim wzmocnić ręce, nogi, brzuch, czy nawet podkręcić tętno takim ćwiczeniem, jak wspinaczka w podporze, opierając się rękoma o equalizer. 

 

Anna Lewandowska proponuje takie ćwiczenia: 

  • podciąganie się,
  • unoszenie bioder, z przechodzeniem do siadu, 
  • pompka,
  • uginanie i prostowanie rąk w odwrotnej pompce z nogami na equalizerze,
  • naprzemienne unoszenie nóg w podporze na equalizerze,
  • naprzemienne podciąganie kolan do klatki piersiowej w oparciu o equalizer,

Jakie korzyści mogą płynąć z treningu na equalizerze?

Equalizer jest jednym z tych przyrządów treningowych, dzięki któremu możemy wyrzeźbić całe ciało, ale również spalić mnóstwo kalorii. Biorąc pod uwagę rozmiar equalizera, to dzięki niemu trening możemy wykonać praktycznie wszędzie, nawet w zaciszu domowym. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.