Ewa Chodakowska przestrzega: "Nie odkładaj swoich przyjemności na później"

Ewa Chodakowska, motywatorka setek tysięcy kobiet w Polsce i na świecie teraz przestrzega przed nieodkładaniem przyjemności na później, bo jak sama przyznała, mogą się one nie wydarzyć. Tak było w jej przypadku.

Ewa Chodakowska od lat przekonuje Polki, że aktywny styl życia równa się zdrowie. Od jakiegoś czasu trenerka motywuje również swoich obserwatorów w innych kwestiach. Tym razem gwiazda pod lupę wzięła małe przyjemności, o których często zapominamy. Ewa na swoim przykładzie wytłumaczyła fankom, dlaczego nie powinnyśmy przekładać rzeczy, które mogą poczekać, nad swoje przyjemności. 

Nie odkładaj swoich przyjemności na później, bo mogą się nie wydarzyć. Dwie godziny wybierałam się na rower. No, jeszcze tylko ogarnę łazienkę, jeszcze tylko rozpakuje walizkę, jeszcze napisze post, jeszcze tylko i tak dwie godziny zleciały. Patrzę za okno, coś się ściemnia. Myślałam, że jest już po prostu późno.. Szybko wskoczyłam w sportowe gacie, wzięłam rower pod pachę i wyszłam z domu... Zrobiłam 10 metrów i co? I się rozlało yyy, będę po chacie jeździć! A przecież bałagan w łazience by poczekał, walizka by nie zwiędła, a tak du** blada z roweru. Nie przekładaj rzeczy, które mogą zaczekać ponad swoje przyjemności. 

- napisała. 

 

Fani przyznali trenerce rację. 

Święta prawda! Umieć rezygnować z mniej ważnych rzeczy to ogromna sztuka, której warto się nauczyć!!

- komentowali. 

Ewa Chodakowska stworzyła łańcuch motywacji

W związku z tym, że zaczął się wrzesień, a wakacje dobiegły już końca, Ewa Chodakowska postanowiła stworzyć łańcuch motywacji, którego celem jest motywowanie samego siebie do działania, poprzez motywację innych. O co w tym tak naprawdę chodzi? Trenerka wyjaśnia to w jednym z postów na Instagramie. 

ŁAŃCUCH MOTYWACJI.  #zmienswojezyciezewachodakowska. Wybierz osobę/osoby, którym brak jest motywacji. Które nigdy nie ćwiczyły, zaległy na kanapie, są na bakier ze zdrowym odżywianiem, lub kiedyś były aktywne, ale dawno temu zgubiły motywacje. Wybierz od 1 - 3 osób. Jesteś ich opiekunem, a one Twoimi podopiecznymi. 

- pisała. 

Co więcej, najbardziej zaangażowane osoby będą mogły spotkać się osobiście z Ewą Chodakowską i spędzić z nią wieczór. 

Nagrodzę 5 par lub jeśli była pod Twoją opieką jest więcej niż jedna osoba (max do trzech), to wygrywacie wszystkie  i zapraszam Was na wspólny wieczór. Wyciągnij rękę, pomóż drugiej osobie, a gwarantuje Ci, dostąpisz najwyższej satysfakcji.

- dodała

Biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo zaangażowane fanki ma Ewa Chodakowska, możemy podejrzewać, że zainteresowanie łańcuchem motywacji będzie ogromne, a chęć spotkania ze swoją idolką zaangażuje jeszcze więcej osób w wyzwanie. 

Wszyscy dobrze wiemy, że odpowiednia motywacja to klucz do sukcesu. Co zatem zmotywowało Sylwię Bombę z programu Gogglebox do zrzucenia prawie 30 kg? Odpowiedź w naszym wideo. 

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska zwraca uwagę na to, że nieprawidłowa dieta może doprowadzić do śmierci

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.