Aleksandra Szwed zdradza, jak dba o figurę. "Wystarczą drobne przyzwyczajenia"

Ola Szwed jest polską aktorką i piosenkarką, a także prezenterką i mamą czteroletniego Borysa. Od lat cieszy się super ciałem, którego może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Jakie ćwiczenia wykonuje i jak dba o figurę?

Aleksandra Szwed to świeżo upieczona prowadząca programu "Ninja Warrior Polska", który oglądać będzie można na antenie Polsatu. Prezenterka w najnowszym wywiadzie udzielonym Pomponikowi opowiada, jak dba o swoją figurę. Nieprawdą są pogłoski na temat intensywnych ćwiczeń i częstych wizyt na siłowni. Jaki jest więc sekret Oli Szwed i jak utrzymuje tak wysportowaną sylwetkę? 

Aleksandra Szwed zdradza, jak dba o figurę

Aleksandra Szwed przyznaje, że stawia na drobne przyzwyczajenia. 

Przyznam się Państwu, że ja nie ćwiczę, bo po prostu jestem mamą. Należę do tej grupy, która aktywnie bawi się razem z maluchem, a nie tylko patrzy z boku. Pielęgnuję swoje wewnętrzne dziecko.

- odpowiada Szwed. Jakie są więc jej przyzwyczajenia?

Nie mam siły chodzić na siłownię ani na treningi specjalne, nawet w domu za bardzo już tego nie robię. Zamiast jeździć windą, wybieram schody. Staram się zwracać uwagę na to, co jem. W pierwszej kolejności zawsze sięgam po wodę, gdy chce mi się pić. I to jest tyle!

- dodaje. 

Jak widać, nie potrzeba wcale ciężkich i męczących diet oraz morderczych treningów, by prezentować się naprawdę dobrze. Zazdrościmy Oli takiego wyglądu! 

Ostatnio na Instagramie Aleksandry Szwed pojawiło się zdjęcie, na którym prezentuje wysportowany brzuch swojego filmowego kolegi, Mikołaja Roznerskiego. Obie gwiazdy wystąpiły w kinowym przeboju "Fighter", który swoją premierę miał w lipcu bieżącego roku. Nurt filmów o sztukach walki, jak widać, także w Polsce ma się bardzo dobrze. 

Jesteście ciekawi, jak wyglądała premiera tego filmu? Mamy dla Was wycinki najciekawszych momentów na premierowym czerwonym dywanie. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.