51-letnia Joanna Przetakiewicz trenuje z... psem. Fani: "Brawo za formę"

Joanna Przetakiewicz od dobrych kilku lat udowadnia, że nie trzeba być dwudziestolatką, żeby dobrze wyglądać. Projektantka na swoim Instagramie opublikowała, krótkie nagranie, na którym widać, że jest w świetnej formie.

Joanna Przetakiewicz w wieku 50 lat postanowiła zrobić sobie prezent i wystąpiła na okładce magazynu Playboy. Gwiazda udowadnia, że w jej wypadku wiek to tylko liczba i nie trzeba być nastolatką, żeby mieć figurę jak modelka. 

Na Instagramie Przetakiewicz wielokrotnie pokazywała, jak ćwiczy. Gwiazda uwielbia pilates, ale również treningi na siłowni, czy te z ciężarem własnego ciała. Tym razem Joanna opublikowała krótkie nagranie, na czerwonej macie, w czerwonym stroju sportowym. U jej boku stał pies rasy Husky, którego Joanna trzymała na smyczy. Przetakiewicz na nagraniu wykonuje ćwiczenie, które doskonale sprawdzi się przy wysmuklaniu nóg i rzeźbieniu pośladków. W rękach z kolei Joanna trzyma hantle. Prostowanie i uginanie rąk w tej pozycji doskonale wyrzeźbi mięśnie ramion i bicepsy. 

 

Pod wideo pojawiło się sporo komentarzy fanów, którzy zastanawiali się, ile razy w tygodniu gwiazda trenuje. Okazuje się, że Przetakiewicz nie trenuje wcale tak dużo, bo zaledwie dwa razy w tygodniu. Prawdopodobnie jej figura to nie tylko zasługa treningów, ale również diety

Jak wygląda dieta Joanny Przetakiewicz?

Choć mogłoby się wydawać, że jest ona bardzo restrykcyjna, to projektantka czasem pozwala sobie na tak zwany "cheat meal", czyli posiłek oszukany. Na początku tego roku internet obiegło zdjęcie, na którym Joanna Przetakiewicz jadła burgera i frytki

Często pytacie mnie, jaką stosuję dietę... Muszę Was rozczarować. Moją dietą jest brak diety. Z jednym wyjątkiem. Jem tylko to, co mnie uszczęśliwia :) Staram się odżywiać zdrowo, ale kiedy nadchodzi taki dzień, w którym kuszą mnie soczystymi burgerami - nie mogę się oprzeć. Przetrwaliśmy poniedziałek, czas na nagrodę. Ps: Wybaczcie @annalewandowskahpba @chodakowskaewa.

- napisała Joanna Przetakiewicz w poście. 

Co więcej, Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska jej wtedy odpisały. 

Hehe @joannaprzetakiewicz kochana przy Twoim stylu życia... Raz na jakiś czas to nawet nie grzech.

- skomentowała Anna Lewandowska.

Kotek! Następnym razem, razem idziemy na tego burgera <3 Nie mam nic przeciwko SLOW FOOD! A ten burger na FAST mi nie wygląda. Zdrowa dieta to smaczne, pełnowartościowe i nieprzetworzone produkty <3 Ty jesteś CAŁE ŻYCIE NA ZDROWEJ DIECIE.

- dodała Ewa Chodakowska.

W takim razie możemy podejrzewać, że ogromną rolę w kwestii sylwetki Joanny Przetakiewicz odrywają również geny. Nie da się jednak ukryć, że gwiazda wygląda naprawdę dobrze. 

Również inna polska gwiazda zdradziła nam, że nigdy w życiu nie była na diecie. Jak więc udaje się Agnieszce Hyży utrzymać taką formę? Odpowiedź w poniższym wideo. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.