Izabella Łukomska-Pyżalska w stroju kąpielowym. Tak wygląda mama sześciorga dzieci

Izabella Łukomska-Pyżalska to dumna mama sześciorga dzieci, która wygląda, jak przed pierwszą ciążą. Celebrytka skorzystała z ostatnich, słonecznych dni lata i postanowiła wypocząć na jednej z polskich plaż. Podzieliła się także zdjęciem z urlopu.

Izabella Łukomska-Pyżalska to znana fotomodelka, która brała udział w sesjach zdjęciowych w Polsce i za granicą. Pojawiła się między innymi na okładce amerykańskiego "Vogue'a". Za sprawą małżeństwa ze znanym deweloperem, Jakubem Pyżalskim, zrobiło się o niej jeszcze głośniej. Co ciekawe, Łukomska-Pyżalska jest także mamą szóstki dzieci. Kobieta wciąż jednak zachwyca figurą, której pozazdrościłaby jej niejedna dwudziestolatka. 

Izabella Łukomska-Pyżalska pozuje w bikini

Celebrytkę na Instagramie obserwuje ponad osiem tysięcy użytkowników, którzy regularnie śledzą jej najnowsze wpisy. Na swoim koncie Izabela Łukomska-Pyżalska zamieszcza zdjęcia nie tylko w towarzystwie dzieci czy męża, lecz także te, które pokazują jej wysportowaną sylwetkę. Na jednym z nich kobieta pozuje nad basenem, w promieniach słońca. 

 

Fani od razu skomplementowali figurę Łukomskiej-Pyżalskiej. Nie każda mama szóstki dzieci może pochwalić się tak wysportowaną sylwetką. 

Przepięknie Pani wygląda, po 6 dzieci coś niesamowitego.
O kurczę, Pani Izo, bez żartów proszę. Niszczy Pani instagramy!

- komentowali obserwujący.

Polska bizneswoman od lat zwraca na siebie uwagę mediów i obserwatorów. Choć była modelka kończy w tym roku 42 lata, wygląda naprawdę rewelacyjnie. W jednym z wywiadów dla Plotka zdradziła także, jak dba o swoje ciało po ostatniej ciąży. Już sześć tygodni po porodzie wraca do ćwiczeń i daje sobie mocny wycisk. Izabella jest bardzo konsekwentna, a ćwiczenia stara się wykonywać minimum dwa razy w tygodniu. 

Nie wiemy niestety, jak wygląda obecny plan treningowy celebrytki, ale jedno jest pewne - jest skuteczny.

Ślub Pyżalskich odbył się 14 lat temu i był jak z bajki. Izabella miała na sobie kremową suknię i długi welon. Jak wyglądały śluby innych polskich gwiazd? Zobaczcie te wyjątkowe momenty na naszym wideo. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.