Marcelina Zawadzka w bikini. Fani: "Matko, jaka figura"

Marcelina Zawadzka postanowiła skorzystać z ostatnich dni lata i wybrała się na zasłużone wakacje. Współprowadząca "Pytanie na śniadanie" zaprezentowała swoim fanom zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Ich reakcja była natychmiastowa.

Marcelina Zawadzka i jej kariera rozwijają się ostatnio bardzo szybko. Prezenterka współprowadzi "Pytanie na śniadanie", a jej instagramowy profil śledzi już ponad 450 tysięcy obserwatorów. Ostatnio postanowiła podzielić się zdjęciem, na którym pozuje w basenie. 

Marcelina zawadzka pozuje w bikini

Była miss najprawdopodobniej wypoczywa w Kalifornii. Kadr zwrócił uwagę wielu obserwatorów. Błękit tafli wody i czerwony strój kąpielowy świetnie tutaj ze sobą współgrają.  

 
Matko jaka figura. Jesteś najpiękniejsza.
Czad, Marcelka.
Uwielbiam Cię kochana

- pisali w komentarzach pod zdjęciem. 

Zdjęcie przykuło uwagę wielu użytkowników, podobnie jak to, na którym prezenterka pozowała w bieliźnie i szpilkach.

W 2014 roku Marcelina Zawadzka brała udział w show "Taniec z gwiazdami", dzięki któremu udało jej się schudnąć o jeden rozmiar. Razem ze swoim tanecznym partnerem, Rafałem Maślakiem, odpadła w odcinku ćwierćfinałowym programu. 

W 2016 roku, w wywiadzie dla Jastrząbpost zdradziła, jak stara się dbać o swoją figurę. 

Nie jem produktów, które mają laktozę. Biegam kilka razy w tygodniu, niezależnie od tego, gdzie jestem. Po prostu wkładam buty, słuchawki i biegnę. To czas tylko dla mnie, ważny nie tylko dla formy, ciała, ale i psychiki. Jestem tylko ja i muzyka – to mój sposób na zebranie myśli

- wyznała w rozmowie. 

Marcelina Zawadzka w tym wakacyjnym wydaniu prezentuje się naprawdę super. Jak widać, ostatnie dni lata posłużyły prezenterce i zdążyła złapać ostatnie promienie słońca! 

Jesteście ciekawi, na punkcie jakich ubrań oszalała Marcelina Zawadzka? Zobaczcie nasze wideo. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.