Anna Lewandowska za darmo udostępniła poradnik z zasadami zdrowego odżywiania

Anna Lewandowska często udostępnia swoim fanom darmowe materiały treningowe czy dietetyczne. Tym razem trenerka przygotowała plik z zasadami zdrowego odżywiania w pigułce. Co w nim znajdziemy?

Anna Lewandowska jest propagatorką zdrowego stylu życia już od dobrych kilku lat. Trenerka stale się rozwija, a zdobytą wiedzę przekazuje swoim obserwatorom. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego i darmowego.

Lewandowska stworzyła poradnik, w którym zawarte są najważniejsze informacje, jak żyć zdrowo. Co w nim znajdziemy? W pliku, który każdy może pobrać na swój komputer czy telefon, znajduje się 16 porad, które mają zapewnić zdrowie i piękną sylwetkę. Na samym wstępnie Ania wyjaśnia, dlaczego tak bardzo powinniśmy dbać o nasze zdrowie. 

To ono powinno być naszym największym celem. Jedyna droga do jego realizacji, jaką znam, to prowadzenie zdrowego stylu życia

- pisze trenerka. 

Ania dodaje, że w jej poradniku znajdą się uniwersalne zasady, ale zwraca również uwagę na to, że każdy z nas jest inny i najważniejsze, żeby słuchać własnego organizmu. 

Będą to uniwersalne zasady, niemniej pamiętajmy, że mamy różne nawyki, płeć, wzrost, masę ciała, temperament i geny. Dlatego obserwujmy swoje ciało i samopoczucie. Słuchajmy sygnałów, które wysyła nam organizm, kiedy broni się przed szkodliwym jedzeniem lub przed aktywnością, która jest z jakiegoś powodu niekorzystna. Reagujmy, gdy ciało lub psychika zgłasza przemęczenie. Ale przede wszystkim poszerzajmy swoją wiedzę i trwajmy w swoich postanowieniach.

W dalszej części Lewandowska przedstawia 16 porad, które mają być pomocne przy zadbaniu o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę. 

Anna Lewandowska stworzyła darmowy poradnikAnna Lewandowska stworzyła darmowy poradnik screen www.hpba.pl

Na końcu Anna Lewandowska wrzuciła gotowe przepisy na śniadanie, poranną przekąskę, obiad, wieczorną przekąskę i kolację. 

Darmowy poradnik pobierzecie tutaj.

O tym, że produkty Anny Lewandowskiej są zdrowe, wiedzą również polskie gwiazdy. Zobaczcie, co w swojej kuchni ma Agnieszka Hyży.  

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.