Anna Lewandowska przestrzega przed głodówkami. "Nie da się oszukać organizmu"

Anna Lewandowska jest propagatorką zdrowego stylu życia. W jednym z postów na Instagramie przestrzegła swoje fanki przed głodówkami. Co się stanie z naszym organizmem, kiedy nie będziemy dostarczać odpowiedniej liczby kalorii?

Anna Lewandowska od wielu lat przekonuje Polaków do tego, że zbilansowana dieta, w połączeniu z aktywnością fizyczną jest kluczem nie tylko do szczupłej sylwetki, ale przede wszystkim zdrowia. Trenerka kilka dni temu zakończyła kolejny obóz w Dojo Stara Wieś, a na Instagramie napisała jego podsumowanie. 

21 treningów, blisko 100 osób, mnóstwo dobrych posiłków @diet_training_by_ann (przepisy znajdziesz w aplikacji), hektolitry potu, ogromna ilość Waszej pozytywnej energii.

- zaczęła swój wpis na Instagramie. 

 

W dalszej części Anna Lewandowska zwróciła uwagę na to, że aby być w formie, trzeba regularnie jeść i się ruszać. Trenerka podkreśliła również, że głodówki nie idą w parze ze zdrowym stylem życia. 

Nie możesz się głodzić! Jeśli drastycznie zmniejszysz ilość kalorii, Twój organizm zacznie magazynować to, co mu dostarczysz, zamieniając wszystko, co zjesz w tkankę tłuszczową, aby zabezpieczyć się przed kolejną głodówką. Twój organizm to naprawdę sprytna machina, nie da się jej oszukać.

- napisała. 

Trenerka od wielu lat na swoim blogu publikuje zdrowe przepisy na śniadania, obiady, kolacje, czy nawet posiłki dla dzieci. Co więcej, w jej aplikacji Diet&Training by Ann można znaleźć gotową listę zakupów, która z pewnością ułatwi niejedne zakupy. Lewandowska w swojej ofercie ma także książki kucharskie, a już wkrótce, jak niedawno zapowiedziała, światło dzienne ujrzy również książka kucharska z przepisami dla dzieci. 

Zobacz też jakie produkty Anny Lewandowskiej ma w swojej kuchni dziennikarka Agnieszka Hyży. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.