Małgorzata Rozenek-Majdan - jaką dietę stosuje? Zdradza swój sekret, pozując w basenie

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swoje najnowsze zdjęcie, na którym pozuje w basenie. W tle widać przepiękny las. Jak udaje się gwieździe utrzymać taką linię? To wcale nie zasługa ciężkich ćwiczeń, ani żadnej diety.

Małgorzata Rozenek-Majdan to kobieta o silnych charakterze i sporym dystansie do samej siebie. Udowadniała to nie raz, także na swoim profilu na Instagramie. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w stroju kąpielowym w basenie. Kadr jest o tyle ciekawy, że dodatkowo celebrytka zdradza także, dzięki czemu udaje się jej utrzymać tak idealną figurę. Ten sposób może zdziwić. 

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje w basenie w bikini

Małgorzata Rozenek-Majdan, to trzeba otwarcie przyznać, wygląda naprawdę świetnie. W sieci zamieszcza zdjęcia ze swojego życia prywatnego, ale niekiedy także z wpadek, do których ma ogromny dystans. Tym razem jej obserwatorzy mogli zobaczyć swoją idolkę w jaccuzzi, ubraną w czerwony strój kąpielowy. 

 

Fani Małgorzaty zasypali ją od razu komplementami, a pod zdjęciem pojawiło się także kilka komentarzy, w których zwrócili uwagę na podobieństwo gwiazdy TVN-u do aktorki z popularnego serialu amerykańskiego. 

Słoneczny patrol ??
Super kobietka ??
Uważam że ma Pani najładniejszą figurę w naszym kraju.
Jak ja tej talii zazdroszczę.

- komentowali fani. 

Małgorzata postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami sposobem na utrzymanie tak szczupłej talii. Jak się okazuje, to wcale nie diety, ćwiczenia czy inne magiczne sposoby. 

A tu akurat był pełen wdech i mocne wygięcie -

- przyznała z rozbrajającą szczerością celebrytka. 

Pamiętacie inne drobne wpadki Małgosi Rozenek-Majdan. Ostatnio gwiazda TVN-u tak wypowiadała się po wyrwaniu zęba. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.