Doda na zdjęciu bez makijażu. Fani nie zostawili tego bez komentarza

Dorota "Doda" Rabczewska ma rzeszę oddanych fanów, którzy śledzą uważnie każdy jej ruch w mediach społecznościowych. Podobnie było i tym razem. Doda opublikowała na swoim instagramie zdjęcie, na którym uśmiecha się bez makijażu.

Dorota Rabczewska często zamieszcza na swoim koncie na instagramie zdjęcia z przebieralni, koncertów lub nawet przebitki osobistego piosenkarki. Fani nie pozostają dłużni - są wiernymi komentatorami wszystkich kadrów. Doda ostatnio zdradziła także w swoich mediach społecznościowych, czego zupełnie nie jada i jak dba o sylwetkę. 

Doda pokazała zdjęcie bez makijażu

Dorota Rabczewska lubi zaskakiwać, a jej fani doskonale o tym wiedzą. Zdjęcie bez makijażu, jakie ostatnio zamieściła piosenkarka na instagramie, także spotkało się z szerokim odzewem ze strony odbiorców. 

 

Obserwatorzy byli szczerze zaintrygowani zdjęciem piosenkarki i chętnie komentowali jej aktualny look. Szczególnie mocno docenili naturalność i niewymuszoną radość Dody. Dorota uśmiecha się promiennie i pokazuje białe zęby do obiektywu telefonu. 

Promieniejesz ?? pięknie wyglądasz Doroto, oby tak dalej!
P.Dorotko wygląda pani b.młodzieńczo i świeżo!
Czym mniej tym młodziej make-up no make-up

- pisali fani Dody. 

To prawda, Dorota Rabczewska na tym zdjęciu promienieje i hipnotyzuje uśmiechem. Jej obserwatorzy nie od dzisiaj cieszą się z każdego tak pozytywnego kadru w kolekcji piosenkarki. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zobaczyć więcej zdjęć Dody w takim własnie wydaniu! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.