Katarzyna Zielińska pokazała seksowne zdjęcie w bikini. "Ale ciało"

Katarzyna Zielińska świętowała wczoraj swoje 40. urodziny. Aktorka wciąż zachwyca urodą i figurą. Fani docenili jej najnowsze zdjęcie, na którym widać wiele z atutów kobiety. Takich kadrów się nie spodziewaliśmy!

Katarzyna Zielińska to popularna polska aktorka, która od wielu lat odgrywa ciekawe role w polskich filmach i sztukach teatralnych. Jej fani cenią ją przede wszystkim za szczerość, naturalność i charyzmę. Od wielu lat możemy obserwować karierę aktorki, która chętnie zdradza swoim obserwatorom smaczki z życia prywatnego. Wczoraj Katarzyna Zielińska skończyła 40 lat. Jak świętowała aktorka? 

Katarzyna Zielińska publikuje seksowne zdjęcie

Wczoraj swoje 40. urodziny obchodziła ceniona i znana aktorka - Katarzyna Zielińska. Katarzyna pochwaliła się dość nietypowy zdjęciem. Jest ono mega seksowne i wzbudza spore zainteresowanie u obserwatorów. 

 

Zdjęcie spotkało się z szerokim zainteresowaniem ze strony fanów aktorki. Nic dziwnego - kobieta wygląda na nim zjawiskowo i zupełnie nie na swój wiek. Fani składali także najszczersze życzenia. 

Wszystkiego naj! Każdego dnia uśmiechu i miłości
Wszystkiego, co najpiękniejsze
Wszystkiego co najlepsze i tej energii do końca życia

- komentowani obserwatorzy pod zdjęciem. 

Byli także tacy, którzy zwrócili uwagę na jeden szczegół fotografii. 

Kaśka po co ta gwiazdka ??
Fajna gwiazdka

- pisali. 

Rzeczywiście, zdjęcie przyciąga uwagę i jest naprawdę seksowne. My także dołączamy się do najszczerszych życzeń. Na koncie aktorki pojawiło się także zdjęcie z dnia na urodzinach. Zielińska leży na nim na trawie i rozkoszuje się urokami lata i ostatnich, wciąż upalnych dni sierpnia. 

 

Fani skomentowali także i ten kadr. Życzyli dalszego udanego odpoczynku i skomplementowali atrakcyjny wygląd aktorki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.