Małgorzata Rozenek-Majdan wraca na siłownię. "W drodze do sześciopaka"

Małgorzata Rozenek-Majdan po przerwie postanowiła wrócić na siłownię. Gwiazda na Insta story kilkukrotnie powiedziała, że bardzo jej się nie chce, ale ostatecznie się zmobilizowała. Podczas treningu towarzyszył jej mąż - Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan od dłuższego czasu zachwycała swoją szczupłą sylwetką czy to na czerwonym dywanie, czy w swoich social mediach. Jak się okazuje, gwiazda od dłuższego czasu nie trenowała, ale teraz postanowiła w końcu "zrobić ten pierwszy krok". 

Dzień 1 w drodze do sześciopaka. 

- napisała na Instagramie. 

W dalszej części opisu do zdjęcia napisała, że jeszcze długa droga ją czeka, zanim ten sześciopak osiągnie.

Jeszcze bardzo daleka droga, ale „nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” specjalnie wrzucam te zdjęcia, żebym miała z czym porównywać, a jak u Was? Czekacie na wrzesień, czy nigdy nie odpuszczacie?

- dodała. 

Oczywiście w internecie pojawiło się również kilka zdjęć po treningu, na których Małgorzata Rozenek-Majdan odsłania swój brzuch. Wielu z fanów pisało, że gwiazda już teraz wygląda naprawdę dobrze. 

 

Z kolei Radosław Majdan na swoim profilu pod zdjęciem z żoną napisał tak: 

Ułożyłem żonie trening, dała radę.

Gdzie ćwiczy Małgorzata Rozenek-Majdan? Na warszawskim Wilanowie w siłowni Ewy Chodakowskiej, czyli klubie Artis. 

Nie da się ukryć, że fani są ciekawi, czy Małgorzata Rozenek-Majdan, rzeczywiście będzie regularnie trenować i na jej brzuchu pojawi się sześciopak. A co z dietą? Jakiś czas temu gwiazda wspólnie z mężem stworzyła swój catering dietetyczny, czyli MRM Food

Zobacz też jak blogerka i podróżniczka Anna Skura wróciła do formy po ciąży. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.