Małgorzata Socha opowiada jak było na obozie Anny Lewandowskiej z trójką dzieci

Małgorzata Socha była jedną z uczestniczek pierwszej edycji Healhty Mama Camp, zorganizowanej przez Annę Lewandowską. Aktorka w rozmowie z Jastrząbpost opowiedziała o swoich odczuciach po zgrupowaniu.

W tym roku Anna Lewandowska zorganizowała pierwszy obóz dla mam z dziećmi. Nie da się ukryć, że zainteresowanie było naprawdę ogromne, a na obozie nie zabrakło także gwiazd. Jedną z nich była Małgorzata Socha, która do Dojo Stara Wieś przyjechała z trójką swoich dzieci. 

W rozmowie z Jastrząbpost.pl opowiedziała o swoich odczuciach. 

Ja pojechałam na 3 dni, na taki obóz dla mam z dziećmi, gdzie ćwiczyłyśmy z dzieciakami i to było naprawdę bardzo fajnie zorganizowane. Ania po raz pierwszy podjęła trud zorganizowania takiego obozu, bo naprawdę był to trud logistyczny, żeby te wszystkie mamy z dziećmi, wózkami, podjąć. Żeby dzieciaczki położyć. Dzieci też śpią o różnych porach, jedzą o różnych porach. Tam był obóz z troską o dzieci i dla dzieci. To trochę inaczej wyglądało niż na obozach, które Ania do tej pory robiła. Ale dzięki temu, że ona jest mamą, to pewnie dlatego wpadła na ten pomysł. Z dużą wyrozumiałością patrzyła na to, co się dzieje na sali. Pojechałam całą trójką, było bardzo śmiesznie, ale też coś porobiliśmy, pobiegaliśmy, poćwiczyliśmy.

Małgorzata Socha przyznała również, że na obozie wcale nie było tak łatwo, bo na jej ciele pojawiły się zakwasy. 

Przybyło mi zakwasów, nie czułam swoich ud, ledwo chodziłam. Już teraz pomału dochodzę do siebie. Przysiady, wszelkie wykroki mnie zabiły. Ale po to też się jedzie. Żeby dostać wycisk, czegoś się nauczyć i móc to kontynuować gdzieś tam w życiu, jak się robi samemu treningi.

- przyznała. 

To nie pierwszy obóz, na który wybrała się aktorka. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Małgorzata Socha wspólnie z Healthy Teamem pojechała na weekend treningów do Zakopanego. 

Zobacz też, o czym Agnieszka Hyży sms'uje z Anną Lewandowską. 

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Socha na obozie Lewandowskiej: 'Nigdy więcej batonika! Obiecuję'

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Socha na obozie u Anny Lewandowskiej z dziećmi. "U cioci na katorgach"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.