Monika Zamachowska pozuje w bikini. "Może trochę tłustawa, ale szczęśliwa"

Monika Zamachowska nie pierwszy już raz pokazała, że ma do siebie spory dystans. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w bikini i jest naprawdę szczęśliwa. Zauważyli to także jej fani.

Monika Zamachowska to popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Sezon urlopowy wciąż trwa, dlatego wiele gwiazd postanowiło skorzystać z ostatnich słonecznych dni i wybrało się na zasłużony urlop. Wśród nich znalazła się także Zamachowska, która pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w bikini wśród morskich fal. 

Monika Zamachowska w pozuje w bikini

Monika Zamachowska chętnie dzieli się swoimi zdjęciami zarówno z planów zdjęciowych programu, który prowadzi, jak i ze swojego życia prywatnego. Ostatni zamieszczony przez nią post spotkał się z falą pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy Moniki nie mogli przejść obojętnie obok tak naturalnego i spontanicznego kadru. 

 

Prezenterka tak oceniła swój wygląd:

Taka sytuacja. Ślę całuski, rybie łuski:) #syrenka #aco #możetrochę #tłustawa #aleszczesliwa #ostatniedniwakacji 

Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy, a uwagę obserwatorów przede wszystkim przykuła zgrabna sylwetka gwiazdy.

Zgrabna sylwetka, wszystko tak, jak ma być.
Super Pani wygląda.
Pomyślałam, że nastolatka, nie kobieta normalnie

- pisali zachwyceni obserwatorzy. 

Choć sama Zamachowska podchodzi do siebie z dystansem, jej fani widzą w niej naprawdę piękną i zadbaną kobietę. Pomimo 47 lat, wciąż może pochwalić się świetną figurą

Również Justyna Steczkowska pochwaliła się atrakcyjnym ciałem na egzotycznych wakacjach. Wyglądała świetnie. Sami zobaczcie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.