Anna Lewandowska zaskoczyła uczestniczki obozu. Gość specjalny to znana zawodniczka MMA

Anna Lewandowska na każdy ze swoich obozów zaprasza gościa specjalnego. Tym razem do Dojo Stara Wieś przyjechała jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek MMA, czyli Joanna Jędrzejczyk.

Anna Lewandowska poza treningami i dietą, w planie swoich obozów ma wykłady motywacyjne prowadzone zwykle przez osoby, które świetnie znamy z pierwszych stron gazet, czy telewizji. Do tej pory w Dojo Stara Wieś był np. Rafał Maserak, czy Jakub Wesołowski. Tym razem Lewandowska zaprosiła fighterkę z krwi i kości, czyli Joannę Jędrzejczyk. 

Długo czekałam, aż odwiedzi nas w DOJO. Wielokrotnie utytułowany sportowiec, kobieta, której kibicuję, odkąd pamiętam! @joannajedrzejczyk to ona była dzisiaj naszym GOŚCIEM SPECJALNYM! Choć ją już znam jakiś czas... to pamiętam, kiedy nie znając Asi, mówiłam Robertowi: Wooow, być takim fighterem...Dla mnie to IKONA podziwiam ją za tak wiele rzeczy! Sama wywodzę się ze sztuk walk i też jestem fighterem, dlatego tak bardzo szanuję jej pracowitość, dyscyplinę(!) i pewność siebie. Na SUKCES zapracowała sobie ciężką pracą! We wszystkim, co robi, jest prawdziwa, a w jej słowniku nie ma pojęcia „porażka”, bo każde niepowodzenie przekuwa w doświadczenie (to też nas łączy). No więc Aśka przyjechała do DOJO i na luzie, w fajnym stylu opowiadała o swojej DRODZE DO SUKCESU, inspirując uczestniczki obozu do bezwzględnej realizacji marzeń! Bez banałów, po ludzku i z wielkim dystansem, za który również ją cenię.

- zaczęła swój wpis Lewandowska. 

W dalszej części przyznała, że jest jeszcze jedna rzecz, która je łączy. Obie lubią dobre jedzenie bez laktozy i pszenicy.

 

Z kolei na swoim profilu Joanna Jędrzejczyk napisała tak: 

Kobieta Rakieta! Aniu, dziękuję za zaproszenie na Twój obóz, wspaniałe przyjęcie i masę pozytywnej energii. Jesteś wspaniałą kobietą, mamą, żoną, businesswoman i inspiracją dla nas wszystkich. Poruszasz, motywujesz i wskazujesz te właściwe kierunki. Dawajcie czadu do samego końca obozu. Buziaki dla całego Teamu i uczestników. Ktoś z Was był na obozie Ani? A może marzycie o udziale w kolejnych edycjach? 795 km w 8:14h w obie strony, ale było warto! P.S Dojo Stara Wieś to magiczne miejsce.

Zobacz, co robi Joanna Jędrzejczyk, kiedy ma zły dzień. Każda kobieta zrozumie to zachowanie. 

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ: Maja Bohosiewicz na obozie Anny Lewandowskiej. Ile kalorii spaliła pierwszego dnia?

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska zorganizowała obóz dla mam z dziećmi. Tak wyglądają jego kulisy [WIDEO]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.