Anna Starmach pokazuje ciało po ciąży. Fani: "Pięknie pani wygląda"

Anna Starmach dziewięć miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Od tamtego czasu wiele zmieniło się w życiu młodej mamy. Fani jednak nie przechodzą obojętnie obok zdjęć jurorki "Master Chef". Na ostatnim z nich zaprezentowała swoje zdjęcie sprzed i po ciąży!

Anna Starmach w listopadzie 2018 roku została mamą. Od tamtego czasu młoda mama nie widzi świata poza swoją córeczką, Jagienką. I nic dziwnego - macierzyństwo to piękna sprawa, podkreśla to na każdym kroku Starmach. Na swoim koncie na instagramie postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami sprzed i po ciąży. 

Starmach to także córka krakowskich historyków i kolekcjonerów sztuki. Ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim, choć to własnie ze światem kulinarnym związała swoje życie zawodowe. 

Anna Starmach pokazuje ciało po ciąży

Gwiazda TVN-u zamieściła dwa zdjęcia, na których ma taką samą pozę, podobny makijaż i znajduje się w tym samym miejscu. Co różni te dwie fotografie? Przede wszystkim czas! Na pierwszym z nich Starmach jest w 7. miesiącu ciąży, natomiast na drugim - 9 miesięcy po porodzie. 

 

Fani nie mogli powstrzymać się przed skomplementowaniem wyglądu Starmach. Zwrócili szczególną uwagę na nogi kobiety

Pięknie Pani wygląda
No ja nie wiem jak można być takim ślicznym
Ale nogi tak samo wspaniałe!

- pisali zachwyceni obserwatorzy. 

Anna Starmach, odkąd wystąpiła w roli jednego z trzech jurorów w kulinarnym show TVN-u "Master Chef", jej kariera nabrała tempa. Jej życiem prywatnym zaczęły interesować się media. W roku 2018 urodziła córeczkę, a wiele plotkarskich stron zaczęło spekulować na temat powrotu gwiazdy do formy. Pisaliśmy nawet o tym, że Starmach potrafi się mocno odgryźć, kiedy ktoś przekroczy pewne granice.

Jak widać gwiazda TVN-u czuje się świetnie w swoim ciele, i tak też wygląda. Gratulujemy dystansu i pewności siebie! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.