Ewa Chodkowska zdradziła, jak wygląda jej dzień. "Piękny przykład"

Ewa Chodakowska to jedna z polskich trenerek i gwiazd social mediów, z której z pewnością można brać przykład. Dzięki dyscyplinie zaszła naprawdę wysoko, a tysiące Polek inspiruje się jej treningami i poradami. Jak wygląda tradycyjny dzień trenerki?

Ewa Chodakowska niedawno pochwaliła się na swoim koncie na instagramie wiadomością na temat najnowszej współpracy z programem TVN-u "Uwaga". W specjalnym odcinku "Kulis sławy" trenerka zdradziła wiele smaczków i ciekawostek na temat swojego życia, zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Choć oficjalnej emisji programu jeszcze nie było, to Chodakowska już zdążyła podzielić się z fanami kulisami swojego życia w Grecji i Polsce.

Ewa Chodakowska zdradziła, jak wygląda jej dzień

Ewa Chodakowska zdradziła swoim fanom na instagramie, jak wygląda jej tradycyjny, zwykły dzień. To trzeba przyznać, jest bardzo intensywny i wymaga dobrej kondycji! Trenerka jednak nie może na nią narzekać. Codzienne treningi, catering Be Diet, spotkania biznesowe i wiele więcej punktów znalazło się na liście Chodakowskiej. Co dokładnie? 

 

Ewa Chodakowska zaczyna swój dzień o godzinie 7:15 i od razu je ciastko probiotyczne BE RAW. To na pobudzenie jelit. Następnie wykonuje trening i dopiero o 8:00 może zjeść pełne śniadanie z oferty cateringu Be Diet. 

8:15 - 9:00 prysznic , make up GOTOWA NA OBOWIĄZKI DNIA! 9:00 - 10:00 PORANNY POST NA SOCIAL! ??

Następnie przychodzi czas na codzienne, służbowe obowiązki. Na liście znalazły się plany zdjęciowe, plan nagraniowy, konferencje, spotkania w firmie. O godzinie 14:00 wreszcie czas na lunch. 

14:30 kontynuacja pracy ... tutaj obowiązkowo POST NA INSTA / FB 16:30 CZAS NA COŚ SŁODKIEGO! BATON LUB SMOOTHIE BE RAW 16:45 Kontynuacja pracy 18:00 - 19:00 PRZERWA NA KSIĄŻKĘ TYGODNIA! Siadam i czytam! 19:00 - ostatni POST NA INSTA I FB 

O godzinie 19:30 trenerka kończy dopiero pracę. O 20:00 przychodzi czas na kolację z mężem i czas wolny: kino, spacer, rower. 22:30 to czas na pielęgnację z BeBio Cosmetics. Po 23:00 przychodzi moment na podziękowanie za miniony dzień. Chodakowska, przepełniona wdzięcznością, śpi do 7:00. Post podsumowuje optymistycznie:

TAK MI DOPOMÓŻ SAMODYSCYPLINA

Fanki Chodakowskiej nie mogły wyjść z podziwu, jak trenerka daje radę łączyć tak intensywne życie osobiste i służbowe. 

Jak zwykle piękny przykład!Pięknie ułożony plan dnia??Ewa piękna organizacja dnia ??

- pisali obserwatorzy. 

Jak widać plan dnia trenerki jest napięty, ale ona i tak znajduje czas na wszystkie najważniejsze dla niej aktywności. Brawo! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.