Agnieszka Hyży pokazała seksowne zdjęcie w bikini. Wiemy, w czym twki sekret jej sylwetki

Agnieszka Hyży obecnie przebywa na wakacjach z mężem. Dziennikarka odsłoniła swoje seksowne ciało w bikini. Jak udaje jej się utrzymać taką formę?

Agnieszka Hyży odpoczywa z mężem w malowniczej Chorwacji. Gwiazda zaprezentowała swoje szczupłe ciało w czarnym bikini. Fani nie kryją zachwytu nad jej zgrabną figurą. Wiemy, że Agnieszka zna się z Anną Lewandowską, dlatego w "Przerwie na kawę" zapytaliśmy ją o to, czy trenuje również z trenerką. Zobaczcie, co nam powiedziała. 

Moja historia trenowania z Anką to już mój mąż się nawet z tego śmieje, bo ja głównie z nią sms'uje, czy rozmawiam przez telefon, właśnie o tym, że trenuje. No Ania jest taką osobą, która bardzo mobilizuje i często mi tam pisze: "Aga jest 30 dni, robimy wyzwanie", a mi zawsze coś musi wypaść. Na obóz to już nie zliczę, ile razy miałam jechać. Nie trenuje razem, nie spotykamy się, żeby trenować razem, ale podglądam Anię, mam jej aplikację, która uważam, że jest świetnie zrobiona i kiedyś tam zdarzało mi się ćwiczyć z tą aplikacją, ale wiele jej produktów stosuje, np. smoothie, olej kokosowy, batoniki są u nas w szufladzie, lody są w lodówce.

Czy Agnieszka Hyży jest na diecie i czy czasem pozwala sobie na pizzę? Wszystkiego dowiecie się z odcinka "Przerwy na kawę" z gwiazdą w roli głównej. 

Zobacz wideo

Nie da się jednak ukryć, że zdjęcie, które Hyży opublikowała, jest doskonałym dowodem na to, że jedzenie z głową i ruch są najlepszym sposobem na to, żeby zachować szczupłą sylwetkę. 

 

Fani zwrócili również uwagę na to, że mąż Agnieszki - Grzegorz Hyży jest świetnym fotografem. 

Haha Mąż fotograf idealny, zdjęcia piękne. No i powtarzając się, czas razem brzmi najlepiej.
Cudownych wakacji! @grzegorzhyzy fotograf idealny!

- komentowali fani. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.