Joanna Krupa zdradza ile przytyła w ciąży

Joanna Krupa marzyła o tym, żeby dostać mamą. Odkąd jest w ciąży, wciąż wygląda jak milion dolarów. Teraz gwiazda zdradziła, ile przytyła w ciąży i uspokoiła fanów, żeby nie martwili się o jej wagę.

Nie da się ukryć, że Joanna Krupa, choć jest już w szóstym miesiącu ciąży, wciąż wygląda pięknie. Gwiazda niedawno pokazała się na ramówce TVN w obcisłej jasnej sukience, która doskonale pokazała jej ciążowe kształty. Warto dodać, że w nadchodzącej edycji Top Model, która rusza już 2 września 2019 roku o godz.21:30 zobaczymy modelkę z ciążowymi kształtami.

W poniedziałek w sprzedaży ukazał się również nowy numer magazynu Wprost z nagą Joanną Krupą na okładce. Z kolei wieczorem prowadząca Top Model na Instagramie zdradziła, ile przytyła w ciąży. 

Dla tych, którzy komentują, że w ciąży trzeba przytyć, możecie być spokojni, przytyłam 10 kg i mam jeszcze 10 tygodni. Nie trzeba jeść w ciąży jak świnia, bo to niezdrowe dla mamy i dziecka. Nie musicie się o mnie martwić, bo nikt tak nie dba o moje baby, jak ja.

- napisała. 

Joanna Krupa zdradza, ile przytyła w ciążyJoanna Krupa zdradza, ile przytyła w ciąży www.instagram.com/joannakrupa

Prawda jest taka, że na to, ile dana gwiazda przytyje w ciąży, składa się wiele czynników. Możemy do nich zaliczać, chociażby geny, aktywność fizyczną przed ciążą i w ciąży, a także sposób odżywiania. Jak dobrze wiemy, z racji zawodu gwiazdy jej styl życia od zawsze był bardzo aktywny. Niedawno pisaliśmy również o tym, jak wygląda jej trening. 

Na treningu skupiłyśmy się na podstawowych ćwiczeniach, które kobieta w ciąży może wykonywać i tak wzmacniałyśmy mięśnie grzbietu, ramion, pośladków i nóg oraz wykonywałyśmy ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy. W naszym planie nie zabrakło takich ćwiczeń jak: przysiady, koci grzbiet czy ćwiczenia wzmacniające grzbiet i obręcz barkową z hantelkami.

- powiedziała w rozmowie z nami Edyta Litwiniuk, z którą Joanna Krupa trenowała. 

Co więcej, trenerka i dietetyczka z teamu Anny Lewandowskiej przyznała, że gwiazda jest bardzo świadoma swojego ciała. 

Joasia jest bardzo świadomą i mądrą mamą. Była aktywna przed ciążą, więc wszystkie ćwiczenia wykonuje perfekcyjnie technicznie i doskonale zna swoje ciało. Musimy pamiętać o tym, że w trakcie ciąży, oprócz treningu, kluczowe jest zdrowe odżywianie. Na szczęście Joasia też ten aspekt ma perfekcyjnie opracowany.

Te wszystkie czynniki z pewnością miały wpływ na to, jak Joanna Krupa wygląda teraz i ile kilogramów więcej zobaczyła na wadze. 

Tak do formy po ciąży wracała Anna Skura. W rozmowie z nami opowiada o swoim videobooku z ćwiczeniami. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.