Edyta Pazura i Cezary Pazura pochwalili się formą na wakacjach. "Ogień"

Edyta Pazura chętnie dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie momentami z życia prywatnego. Nie inaczej było także podczas ich ostatniego urlopu. Żona Cezarego Pazury opublikowała zdjęcie, na którym wraz z mężem pozują w strojach kąpielowych. Po raz kolejny zaskoczyli świetną formą.
Zobacz wideo

Edyta Pazura już od dłuższego czasu jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Żona Cezarego Pazury często pokazuje fanom, jak spędza wolny czas w gronie rodziny, udostępnia relację z wyjazdów, czy swoich intensywnych treningów. Zarówno Edyta, jak i Cezary Pazura pochwalić się mogą fenomenalną formą, co potwierdzili jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie. 

Edyta Pazura i Cezary Pazura pochwalili się świetną formą na wakacjach

Edyta Pazura zyskała ogromną sympatię swoich obserwatorek, dzięki podejściu do życia, macierzyństwa, a także dbania o formę - jej dystans do siebie ma grono fanek. Aż trudno uwierzyć, że Edyta jest mamą trójki dzieci, gdyż po jej szczupłej sylwetce w ogóle tego nie widać. Nie tylko ona może pochwalić się perfekcyjną formą, bowiem jej mąż - Cezary Pazura - mimo, że skończył już 57 lat, może zawstydzić swoją kondycją niejednego młodszego kolegę, a najnowsze zdjęcie tylko to potwierdza. 

Rodzinne wakacje z trójką dzieci, czyli po lewej: stróż, złota rączka, animator, sprawiedliwy sędzia dziecięcych konfliktów, babysitter, avenger, pogromca złych snów, ratownik, nauczyciel tańca, tragarz, przewodnik, specjalista do zadań specjalnych. Po prawej pielęgniarka, lekarka, księgowa, organizatorka, nauczycielka, korepetytorka, kucharka, dietetyk, stróż prawa i dobrych obyczajów, animatorka, dekoratorka wnętrz, gasiciel pożarów i konfliktów, super kobieta, czarodziejka, kosmetyczka, nauczycielka tańca, bajkopisarka, karmicielka, fryzjerka, technik, informatyk, komputerowiec, praczka, sprzątaczka, specjalistka w sytuacjach kryzysowych

- napisała Edyta Pazura o sobie i mężu.

 

Uwagę internautów przyciągnęły sylwetki Edyty i Cezarego, które wyeksponowali na fotografii. Fani nie mogli wyjść z podziwu w jak dobrej formie jest małżeństwo, co podkreślali w komentarzach pod postem:

Jesteście boscy! Po lewej zadbany, przystojny 40 latek. Po prawej nastoletnia cheerleaderka!
Po prostu POWER COUPLE !!!
Ogień!
Forma jest to podstawa!
Fit family!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.