Maja Bohosiewicz na obozie Anny Lewandowskiej. Ile kalorii spaliła pierwszego dnia?

Maja Bohosiewicz jest jedną z uczestniczek obozu Anny Lewandowskiej. Gwiazda na Instagramie postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami ilością spalonych kalorii po pierwszym dniu. Nie da się ukryć, że jest ich sporo.

Anna Lewandowska na swoje obozy przyciąga tłumy gwiazd. Do tej pory trenowały u niej Weronika Książkiewicz, Edyta Pazura czy Małgorzata Socha. Teraz na swoje pierwsze zgrupowanie pojechała jedna z najbardziej uwielbianych przez internautki gwiazd, czyli Maja Bohosiewicz. Dodajmy, że Maja jest mamą dwójki dzieci i niedawno zaczęła wracać do formy po ciąży.

Maja na Instagramie opublikowała zdjęcie, pod którym napisała kilka obozowych zasad. 

Zasada nr 1: przetestować nowe buty do biegania przed obozem. Zasada nr 2: nie pić soku z kiszonej kapusty przed treningiem. NIGDY! Zasada nr 3: jeżeli nie przestrzegasz nr 2, stawaj w ostatnim rzędzie na treningu.

Oczywiście fanki gwiazdy, znając jej poczucie humoru, komentowały to w ten sposób: 

Hahaha rozbawiłaś mnie z tym sokiem... Przypomniał mi się mój mąż, który ostatnio po soku z kapusty dość szybko wrócił z siłowni.

Aktorka na koniec dnia opublikowała kolejne zdjęcie, tym razem z koleżankami z domku, i zdradziła, ile kalorii udało jej się do tej pory spalić na obozie. 

2000 kcal spalone

- napisała. Postanowiła to skomentować Anna Lewandowska.

Brawo girls, a teraz spać.
 

Maja Bohosiewicz odpowiedziała jej w swoim stylu. 

Jeszcze proseko mamy, ale cicho siedzimy, żeby DYRA nas nie nakryła.

Czy na obozie trenerki są inne gwiazdy? Tego na razie nie wiemy, bo w social mediach do tej pory tylko Maja Bohosiewicz pochwaliła się relacją z Dojo Stara Wieś. 

Zobaczcie też, jak wygląda trening jogi w centrum Anny Lewandowskiej, Healthy Center by Ann

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (29)
Maja Bohosiewicz na obozie Anny Lewandowskiej. Ile kalorii spaliła pierwszego dnia?
Zaloguj się
 • race444

  Oceniono 11 razy 9

  Sok z kapusty kiszonej raz sprobowalem i sralem 3 dni a moj kibel spalil z 9 tysiecy kalorii, hura

 • ohmy28

  Oceniono 12 razy 8

  gwiazda? to krzywomorde, irytujące i przygłupawe czuczło, znane tylko z rodzenia bahorów i bycia siostrą swojej bardziej znanej choć równie głupawej siostry?

 • lenkaa4

  Oceniono 6 razy 6

  Jaka dziecinada:) Jaki kraj takie gwiazdy...

 • farcry3

  Oceniono 7 razy 5

  Ależ one są aseksualne . Ludzie latami studiują medycynę, biochemię , fizjologię człowieka. Póżniej dalej się uczą, prowadzą badania, publikują prace naukowe i wiedzą, że jeszcze wiele nie wiedzą na temat metabolizmu a taka Ania proszę , wie wszystko, ustawia diety , jest autorytetem w tej dziedzinie...To kiedy Nobel ?

 • gesipipek65

  Oceniono 9 razy 5

  Choćby nie wiem ile spaliła tych kalorii, to i tak nie zmieni tego , że po pierwsze jest brzydka jak noc listopadowa. A po drugie , że kompletnie nie ma talentu

 • race444

  Oceniono 6 razy 4

  A kto tam jedzie do tego obozu same glupie pindy czyli towarzycho wzajemnej adoracji, jedna glupia blachara od drugiej. Ciekawi mnie tylko na jakie tematy prowadza rozmowy bo kiedy patrze na ta fotka to widze oczy, ach te oczy teskniace za rozumem.

 • carolina_reaper

  Oceniono 6 razy 4

  Dojo? Kogo? Glupie krowy celebryckie

 • atmt

  Oceniono 3 razy 3

  Jaka pustka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX