Ewa Chodakowska pokaże kulisy swojego życia w Grecji i Polsce

Ewa Chodakowska postanowiła podzielić się ze swoimi fanami kulisami z codziennego życia w Grecji. Trenerka wraz z programem 'Uwaga', nakręciła wyjątkowy materiał, którego szczegóły zdradziła w jednym z ostatnich postów na Instagramie.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska, z całą pewnością może zaliczyć swoje wakacje do niezwykle udanych. Na samym początku, tuż po przylocie do Aten, trenerka wraz z mężem odebrali swój wymarzony apartament. Później czas spędzony w gronie rodzinnym oraz pobyt na Mykonos w luksusowym hotelu Cavo Tagoo, który odwiedzają każdego lata. Wraz z zakończeniem swojego pobytu w Grecji, Ewa postanowiła podzielić się z fanami niespodzianką, którą dla nich szykuje. 

Ewa Chodakowska pokaże fanom kulisy swojego życia w Grecji oraz Polsce

Ewa Chodakowska zdradziła swoim fanom na Instagramie, że ostatnie dni wakacji w Grecji przeznaczyła na nagranie programu 'Uwaga. Kulisy sławy', w którym trenerka pokaże swoje prywatne życie w Grecji, a także w Polsce. Szczegóły programu, trenerka ogłosiła w jednym z ostatnich postów na swoim Instagramie. 

Ostatnie dwa dni spędziliśmy przed kamerami “UWAGA! Kulisy sławy”. Ten materiał będzie absolutnie wyjątkowy, najbliższy memu sercu. Będzie tez najpiękniejszą pamiątką. Zdecydowałam się podzielić z wami moimi spełnionymi marzeniami tak w Grecji, jak i Polsce. Zaprosiłam ekipę kulis sławy do naszego nowego mieszkania w Atenach, zmordowałam na treningu moją grecką siostrę @amaryllis.official, przedstawiłam resztę greckiej Rodziny. Popływałam z mężem na SUP i pokazałam ile i co jem będąc w Grecji. Dwa dni nagrań od rana do wieczora, ale ja tym nie koniec. Pakuje właśnie walizki, bo w Polsce czeka na nas druga cześć spełnionego marzenia... Wy

- napisała Ewa Chodakowska na profilu.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy nie mogą już doczekać się programu:

Teraz wiem.dlaczego mało Cię było na insta. Czekam z niecierpliwością na odcinek!
Będę bardzo czekać na ten odcinek! Ewa w greckim wydaniu czyli będzie jeszcze goręcej i jeszcze więcej miłości.
Ewa gratuluje spełnionych marzeń oraz pięknego sukcesu. Jesteś wzorem do naśladowania.
Ale będzie czaaaad !!!! Ewcia czekam na odcinek. Wiem, że będzie megaaaa!

Dokładna data emisji programu nie jest jeszcze znana, jednak Ewa Chodakowska zapewniła pod postem, że da znać, jak tylko ją pozna. 

Więcej o: