Anna Lewandowska zorganizowała obóz dla mam z dziećmi. Tak wyglądają jego kulisy [WIDEO]

Anna Lewandowska po raz pierwszy zorganizowała obóz dla mam z dziećmi, czyli Healthy Mama Camp. Obóz odbywa się w Dojo Stara Wieś, czyli dokładnie tym samym miejscu co zawykłe Camp by Ann. Jak wygląda od kulis?
Zobacz wideo

Kiedy Anna Lewandowska zaczęła organizować obozy Camp by Ann, chyba sama nie spodziewała się, że na przestrzeni lat będą one cieszyły się takim zainteresowaniem. Ostatni wyprzedał się w kilka minut, a chętnych stale przybywa. Trenerka bierze to pod uwagę i do edycji letniej i zimowej dorzuca jeszcze wiosenną, a także weekendy Healthy weekend, ze swoim teamem. 

Nieco ponad dwa lata temu Anna Lewandowska została mamą. Klara chyba brała już udział we wszystkich edycjach obozów treningowych mamy, ale teraz może na nich być wspólnie z innymi dziećmi. Dlaczego? Bo Lewandowska stworzyła Healthy Mama Camp, czyli obozy dla mam i dzieci. Na Instagramie mogliśmy zobaczyć urywki tego, jak wygląda takie zgrupowanie z dziećmi, a teraz gwiazda opublikowała krótki filmik na swoim profilu. Zobaczcie sami. 

 

Na nagraniu widać, jak podczas treningów na macie obok swoich mam, bawią się, a nawet czasem ćwiczą dzieci. Niemniej jednak nie da się ukryć, że pierwsze skrzypce w tych filmikach gra mała Klara Lewandowska w koszulce Bayernu Monachium, z numerem 9 i nazwiskiem Lewandowski. Dziewczynka naśladuje mamę i tak jak ona robi pajacyki, czy się rolluje. 

O matulu. Klarcia daje czadu, radzi sobie rewelacyjnie. To będzie najlepsza trenerka na świecie, z resztą już jest rewelacyjna. Widać, że już kocha sport jak mama i tata. Czadowo, mała rządzi.

- komentowały fanki. 

Nie sposób się z tym nie zgodzić. Na obozie pojawiły się również gwiazdy takie jak Małgorzata Socha, z trójką swoich dzieci, czy Marta Glik z córeczką. Choć na razie nie wiemy, czy będzie kolejna edycja Healthy Mama Camp, to biorąc pod uwagę zainteresowanie fanek Lewandowskiej, możemy podejrzewać, że tak. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.