Małgorzata Socha na obozie u Anny Lewandowskiej z dziećmi. "U cioci na katorgach"

Anna Lewandowska w Dojo Stara Wieś zorganizowała pierwszy obóz dla rodziców z dziećmi. Jak się okazuje, również polskie gwiazdy, takie jak Małgorzata Socha dały się namówić na kilka dni treningów z dziećmi u boku.
Zobacz wideo

Obozy Anny Lewandowskiej od dobrych kilku lat oblegane są przez jej fanki i polskie gwiazdy. Ostatnia edycja wyprzedała się w kilka minut. Trenerka sama jest mamą dwuletniej Klary, dlatego w tym roku po raz pierwszy stworzyła coś nie tylko dla samych kobiet, ale również rodzin. Tak powstał obóz Healthy Mama Camp. Oczywiście organizowany jest w tym samym miejscu, czyli Dojo Stara Wieś. 

Na kilku dniowym "zgrupowaniu" nie zabrakło również polskich gwiazd, w tym Małgorzaty Sochy, która jest mamą trójki dzieci. Aktorka oczywiście zabrała swoje pociechy. Na Instagramie opublikowała kulisy obozu. 

 
U Cioci @annalewandowskahpba na katorgach.

- napisała pod wspólnym zdjęciem z Anną Lewandowską. 

Z kolei pod innym zdjęciem dodanym w swoich social mediach napisała: 

U @annalewandowskahpba nie ma zmiłuj, trening od świtu do nocy! I to w podskokach.

Anna Lewandowska pod fotką napisała: - "Matka wariatka". Po relacji aktorki widać, że na obozie pojawiło się sporo mam z dziećmi

Biorąc pod uwagę fakt, że trenerka jest niezłą fighterką, możemy podejrzewać, że obóz, choć jest z dziećmi, jest naprawdę wymagający, jak to zwykle bywa w przypadku campów Lewandowskiej w Dojo Stara Wieś. 

Na obozie pojawiła się także świeżo upieczona mama - Marta Glik, która przyjechała na obóz ze swoją małą córeczką. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.