Sara Boruc z siostrami w basenie. Fani o ich formie "Bez komentarza"

Sara Boruc odpoczywa na Ibizie z rodziną. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z siostrami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystkie wyglądają jak modelki.
Zobacz wideo

Sara Boruc niedawno została mamą po raz trzeci. Już tydzień po porodzie gwiazda pokazała, jak wygląda jej brzuch. Projektantka biżuterii podkreślała wtedy, że jej szybki powrót do formy to zasługa aktywności fizycznej w ciąży i zdrowego odżywiania. Nie da się ukryć, że Sara rzeczywiście na Instagramie publikowała krótkie relacje z treningów, czy zdjęcia. Teraz możemy również podejrzewać, że Sara Boruc ma dobre geny, bo patrząc na jej siostry, nie możemy oderwać oczu od całej trójki. 

ZOBACZ TEŻ: Sara Boruc pokazała brzuch tydzień po porodzie. "Warto trenować w ciąży"

Wszystkie trzy siostry, czyli Sara, Nadia i Ines odpoczywały na Ibizie. Na Instagramie Boruc pojawiło się wspólne zdjęcie z basenu, który był przezroczysty, dlatego doskonale widać na fotce sylwetki całej trójki. Wszystkie mogą pochwalić się szczupłymi sylwetkami, ale fani zwracają szczególną uwagę na pośladki żony Artura Boruca. 

 
Ale ma Pani boską pupę.

- napisała jedna z obserwatorek. 

Dziękuje, lubię ją.

- odpisała Boruc. 

Oczywiście nie brakowało również sarkastycznych komentarzy, takich jak: 

Masakra.

- skomentowała Paulina Piątek, żona piłkarza Krzysztofa Piątka. 

Czy np.: 

Nie no tak nie można.

Jedna z fanek również napisała, że takie figury to "jednak geny", ale Sara odpisała jej, że wszystkie ciężko pracują na to, żeby tak wyglądać. 

Przypomnijmy, że kiedyś w wywiadzie dla Myfitness.pl Sara Boruc przyznała, że lubi ćwiczyć w domu, ale nie na siłowni. Często trenuje z ciężarem własnego ciała, ale zdarza jej się podkradać trochę sztang, czy hantli od męża. Ponadto przyznała, że cała jej rodzina uwielbia spędzać aktywnie, czas sporo spacerując, czy wybierając się na przejażdżki rowerowe. 

No cóż, nie da się jednak ukryć, że Sara, Ines i Nadia wyglądają jak modelki. 

ZOBACZ TEŻ: Sara Boruc pokazała urocze zdjęcie z synkiem i odsłoniła boskie ciało

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.