Anna Lewandowska staje na głowie i zdradza swoje plany. Wśród nich obóz dla mam z dziećmi

Anna Lewandowska zapowiada pracowity okres. Trenerka w najnowszym poście na Instagramie zdradza, co będzie się u niej działo w najbliższych miesiącach. Nie da się ukryć, że planów ma naprawdę sporo.
Zobacz wideo

To, że Anna Lewandowska lubi przed sobą stawiać nowe wyzwania, wiemy nie od dziś. Lista rzeczy, które mają się wydarzyć jeszcze w tym roku, jest zaskakująco długa. Fani zastanawiają się, skąd trenerka ma tyle siły i motywacji do nowych wyzwań. 

Na Instagramie Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda stoi na głowie. - "Stanę na głowie", ale zrobię to! Dwa najbliższe miesiące to istny ciąg wyzwań - zaczyna swój wpis Ania. Co takiego będzie działo się u gwiazdy? 

 

Przede wszystkim rusza pierwsza edycja obozu treningowego dla mam z dziećmi, czyli Healthy Mama Camp. Tuż po jego zakończeniu w Dojo Stara Wieś odbędzie się kolejny obóz z serii Camp by Ann, na który miejsca jak zwykle wyprzedały się w zaledwie kilka minut. 

Na początku września Anna Lewandowska z okazji swoich urodzin na warszawskim Wilanowie zorganizuje trening otwarty dla 1600 uczestników! Również na to wydarzenie miejsca rozchodzą się jak świeże bułeczki. 

Trenerka jeszcze w tym roku wyda również dwie książki. Pierwsza z nich to kalendarz na 2020 rok, który, biorąc pod uwagę poprzednie wydania, z pewnością będzie zawierał sporo porad motywacyjnych czy zdrowych przepisów. Druga to książka kucharska dla dzieci "Gotuj z Baby by Ann". To jednak wciąż nie koniec projektów, które przygotowała Anna Lewandowska. 

W aplikacji "Diet&Training by Ann" pojawią się nowe treningi, będzie też nowe wyzwanie z Healthy Teamem. Światło dzienne ujrzy również projekt, nad którym Anna Lewandowska pracowała przez ostatnie dwa lata. Choć wciąż nie wiemy, co to będzie, możemy podejrzewać, że będzie skierowany stricte do kobiet. Wszystko przez pastelowe, różowe logo, które pojawiło się na profilu "Anna Lewandowska new project". 

Na zakończenie trenerka dodała, że uwielbia swoją pracę. 

 Dziewczyna petarda. Nie wiem, skąd bierzesz siłę i czas, ale podziwiam i mega szanuję.
Wow, podziwiam. Nic nie zwalniasz, a wręcz z każdym rokiem rozpędzasz się coraz bardziej, jak to możliwe, że Twoja doba też ma tylko 24h

- komentowali fani. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.