Magda Gessler znika w oczach. "Schudła aż o cztery rozmiary" - zdradza współpracownica

Magda Gessler zachwyca swoim nowym wyglądem. Okazuje się, że to zasługa nie tylko diety, ale również miłości i czasu spędzonego z dziećmi. Jak teraz odżywia się gwiazda "Kuchennych rewolucji"?
Zobacz wideo

Jakiś czas temu do sieci trafiła informacja, że Magda Gessler przeszła na dietę wegetariańską. Jak się później okazało, zrobiła to za namową swojego syna Tadeusza. 

Nie tylko Tadeuszowi, bo również moi przyjaciele lekarze twierdzą, że dieta wegetariańska minimalizuje ryzyko powstawania nowotworów. W związku z tym mocno ograniczyłam jedzenia mięsa. Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę.

- powiedziała w rozmowie z Party.pl. 

Nowe zdjęcie gwiazdy zaskoczyło wszystkich, bo Gessler wygląda na nim znacznie szczuplej. Od razu pojawiły się pytania, czy to zasługa nowej diety, czy może czegoś zupełnie innego. 

Tak się mam po pomidorach i pierwszej miłości. Walduś, zawsze wam mówię, że dobra energia czyni cuda i nie ma czym jej zastąpić!

- napisała pod zdjęciem. 

 

Współpracownica gwiazdy w rozmowie z Superexpresem zdradziła natomiast, że ogromną rolę w tej metamorfozie miała także córka Lara i syn Tadeusz. 

Magda jest zachwycona, bo schudła aż o cztery rozmiary. Dobrze jej zrobiły wakacje z dziećmi, bo Lara i Tadeusz jedzą bardzo zdrowo. Gdy podpatrzyła ich nawyki, stwierdziła, że sama musi zwracać baczniejszą uwagę na to, co je.

Spadek kilogramów widać gołym okiem, ale okazuje się, że nie jest on spowodowany tylko dietą, ale również... miłością!

Magda zawsze po wizycie u Waldemara wraca szczuplejsza, szczęśliwsza. Tak działa miłość – śmieje się przyjaciółka Magdy w rozmowie z Super Expressem. – Ale oczywiście też zdrowiej się tam odżywia. Nie musi testować przeróżnych dań w restauracjach tak jak podczas Kuchennych rewolucji, może zadbać o siebie.

Fani w komentarzach na widok odchudzonej Magdy Gessler piszą "Szczypiorek", z kolei Anna Starmach jest zachwycona koleżanką z branży. 

ZJAWISKOWO! Wspaniale!

- napisała pod zdjęciem Magdy Gessler. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA