Robert Lewandowski kończy 31 lat. Ania złożyła mu słodkie życzenia

Anna Lewandowska w środę z samego rana na Instagramie opublikowała słodkie życzenia dla swojego męża, który kończy 31 lat. Trenerka opublikowała również zdjęcie, którego nikt się chyba nie spodziewał.
Zobacz wideo

Robert Lewandowski w tym roku skończył 31 lat. Kilka dni temu kapitan reprezentacji polski otrzymał nagrodę "Gwiazdy roku" według niemieckiego magazynu "Bild". To jednak niejedyne wyróżnienie, które w tym roku otrzymał. Wspólnie z Bayernem Monachium po raz kolejny zdobył mistrzostwo Niemiec, a także wygrał w Pucharze Niemiec. Ponadto po raz czwarty i drugi z rzędu został królem strzelców Bundesligi. 

Anna Lewandowska w tym szczególnym dla Roberta dniu przygotowała dla niego specjalny tort urodzinowy, a przepisem podzieliła się na swoim blogu, ale to nie jedyna niespodzianka, którą zrobiła mężowi. Trenerka na swoim Instagramie opublikowała słodkie życzenia. 

To z nim mogę przysłowiowe „konie kraść”. To z nim i Klarą, mogę na bezludnej wyspie żyć. To z nim mogę śpiewać, tańczyć, pracować, trenować, rozmawiać. Z nim mogę wszystko! Mój mąż, mój najlepszy przyjaciel! Kochanie, Ty wiesz....  Kochanie wszystko, co dobre i o czym marzysz, Ty wiesz...

Anna Lewandowska w swoich social mediach opublikowała również dość zabawne wspólne zdjęcie, na którym widać, że są naprawdę dobraną parą. 

 

Anna i Robert Lewandowscy uważani są za power couple, zresztą trenerka często w mediach tak wypowiadała się o swoim małżeństwie. Nie da się ukryć, że są naprawdę zgraną parą, bo tak jak Anna Lewandowska w swoich życzeniach dla męża napisała, mogą ze sobą konie kraść.  

Dodajmy, że wkrótce swoje 31 urodziny będzie świętować również Anna Lewandowska, która urodziła się 7 września. 

My również składamy najlepsze życzenia i dużo zdrowia Robertowi Lewandowskiemu

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska zachwyciła kreacją na gali "Bild". Jej mąż został "Gwiazdą roku"

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska u boku męża. Fani zachwyceni: "Piękna, cudowna para"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.