Małgorzata Kożuchowska pokazuje zdjęcia z urlopu. Fanka: "myślałam, że pani jest inna"

Małgorzata Kożuchowska od lat zachwyca szczupłą sylwetką. Jej fani zawsze podkreślają, jak cenią jej naturalny wygląd. Ostatnio jednak, pod jednym ze zdjęć z wakacji, pojawiły się komentarze, w których jej obserwatorzy są mocno podzieleni. Wszystko przez pozę aktorki.
Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska to jedna z tych gwiazd polskiego show biznesu, które nie wstydzą się swojego ciała. Pomimo 48 lat w dowodzie, wciąż wygląda młodo i może pochwalić zadbanym ciałem. Kobieta nie raz już wspominała, że super wygląd zawdzięcza przede wszystkim stosowanym dietom. Aktorka stosuje dietę pudełkową, która jest specjalnie dobrana do jej kodu genetycznego. 

Małgorzata Kożuchowska w ogniu komentarzy

Pod jednym z ostatnich zdjęć aktorki pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy na temat jej figury i ogólnego wyglądu. Fani komplementowali urodę i grację aktorki. Niestety, pojawiło się także kilka negatywnych opinii, które ewidentnie uderzają w formę Kożuchowskiej. 

 
Figura na zdjęciach to kwestia odpowiedniej pozy. Jak się wyciąga ręce do góry to fałdek nie ma

- brzmiał jeden z nieprzychylnych wpisów pod zdjęciem. 

Fanki wyznały, że nie spodziewały się, że także i Kożuchowska podąża za trendem idealnego ciała i nie może obejść się bez pokazywania nagiego ciała w mediach społecznościowych. Inne z komentujących broniły aktorki pisząc, że przecież taki kadr jest jaki najbardziej naturalny, a tak bezsensowny hejt jest nie na miejscu. 

Kożuchowska raczej nie przyjmuje się takimi opiniami i wciąż dzieli się z fanami zdjęciami ze słonecznego urlopu. Na instagramowym koncie aktorki wciąż pojawiają się kadry, na których kobieta jest uśmiechnięta i wypoczęta.

Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że Kożuchowska może być w ciąży. Jak widać, przed fankami aktorki nic się nie ukryje. Cenną wskazówką okazał się brzuszek kobiety, który opinała jasna, kwiecista sukienka. Spekulacje okazały się jednak nieprawdziwe, a aktorka wciąż zachwyca idealnym wyglądem. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA