Ashley Graham trenuje w ciąży. Jakie ćwiczenia wykonuje modelka plus size?

Ashley Graham niedawno ogłosiła, że już wkrótce zostanie mamą. Modelka na swoim Instagramie pokazała odważne, nagie zdjęcie, na którym widać jej rozstępy. Fani bardzo to docenili. Co więcej, gwiazda nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej.
Zobacz wideo

Ashley Graham to jedna z pierwszych modelek plus size, która szturmem podbiła internet i świat mody. Choć wielu mogłoby myśleć, że gwiazda nie dba o siebie na siłowni, to okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Mimo swojej wagi Ashley Graham jest naprawdę wysportowana, a jej treningi, które publikuje na Instagramie, są na to świetnym dowodem. Kilka dni temu Graham ogłosiła światu, że już za niedługo zostanie mamą. W sieci pojawiło się również zdjęcie, na którym widać jej nagie ciało z fałdkami i rozstępami. Fani byli jej za to niezwykle wdzięczni.

To jest takie prawdziwe!

- komentowali. 

Jeżeli nie widzieliście jeszcze tego zdjęcia, to pisaliśmy o nim tutaj

Modelka nawet będąc w ciąży, jest bardzo aktywna fizycznie, zresztą Ashley Graham nawet przed ciążą sporo trenowała na siłowni. Wśród jej ulubionych aktywności znajduje się również joga, którą Ashley Graham uprawia nawet z brzuszkiem. 

 
Czuję się elastyczna i silna. 

- napisała pod nagraniem swojego treningu

Na krótkim filmiku widać, że trening sprawia jej ogromną przyjemność, a forma gwiazdy jest niesamowita. Jedna z fanek zapytała Ashley, czy będzie regularnie publikowała nagrania ze swoich treningów w ciąży, na co ona odpowiedziała, że tak, więc możemy spodziewać się większej ilości tego typu nagrań. 

Warto dodać, że ciało każdej kobiety w ciąży jest inne i jedna będzie mogła trenować w ciąży, a druga nie, dlatego warto przed rozpoczęciem treningów skonsultować to ze swoim lekarzem prowadzącym, a także upewnić się, że ćwiczenia, które prezentuje dana gwiazda, są bezpieczne. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.