Marieta Żukowska chwali się naturalnym wyglądem. "Bez retuszu, bez poprawek"

Marieta Żukowska to polska aktorka, która absolutnie nie wstydzi się swojego naturalnego wyglądu. I to jest prawda - zupełnie nie ma do tego powodu. Od lat możemy obserwować jej zdjęcia, na których pokazuje nienaganną sylwetkę.
Zobacz wideo

Marieta Żukowska lubi dzielić się ze swoimi fanami zdjęciami, na których widać jej figurę. Niektórzy mogą stwierdzić, że aktorka prowokuje, zamieszczając w swoich mediach społecznościowych takie kadry. Naszym zdaniem Marieta nie ma powodu do wstydu, a jej sylwetka jest idealna. To zasługa regularnych ćwiczeń i dbania o dietę

Marieta Żukowska zachwyca naturalnym i pięknym ciałem

Ostatnio na swoim profilu na Instagramie aktorka zamieściła zdjęcia, na którym pozuje jedynie w samej bieliźnie. Kadr został uchwycony nad Lazurowym Wybrzeżem, w blasku promieni słonecznych. Na fotografii widzimy aktorkę w mocno naturalnym wydaniu. 

 

Żukowska już niejednokrotnie udowodniła, że nie wstydzi się swojego wyglądu i chętnie dzieli się z publicznością zdjęciami z sesji zdjęciowych i życia prywatnego. Podobnie jest i tym razem. 

LAZUROWE WYBRZEŻE... bez retuszu bez poprawek ciało z siniakami - prawdziwe 

- czytamy w podpisie zdjęcia. 

Marieta już na wiosnę pokazała, że warto wrócić do formy po przerwie. Zarówno koleżanki z branży, jak i fani, byli zachwyceni jej wyglądem. Kobiece kształty i naturalny wygląd to niewątpliwe atuty Żukowskiej. Jak widać niewiele się zmieniło - forma nadal jest i nie zanosi się na jej utratę, a ciało wygląda zjawiskowo.

Marieta Żukowska, pomimo tego, że ma już 37 lat, wciąż zachwyca swoim idealnym wyglądem. Aktorka ma także córkę, 7-letnią Polę, której ojcem jest Wojciech Kasperski. Ostatnią serialową rolą Żukowskiej był epizod w polskim thrillerze "Botoks". Aktualnie skupia się na karierze na deskach teatru im. Jaracza w Łodzi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.