Anna Lewandowska u boku męża. Fani zachwyceni: "piękna, cudowna para"

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski od lat zachwycają swoim wyglądem. Ostatnio pokazali się w mocno odświętnym wydaniu. Para w ubiegły weekend bawiła się na weselu znajomych. Fani nie mogli przestać zachwycać się ich wyglądem!
Zobacz wideo

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to para gwiazd, która zachwyca na każdym kroku. Fani obserwują profile społecznościowe gwiazd i śledzą najświeższe doniesienia z ich życia. Małżeństwo chętnie dzieli się prywatnymi zdjęcia i planuje coraz to ciekawsze inwestycje. 

Anna Lewandowska w objęciach męża

Ostatnio na profilu instagramowym Anny Lewandowskiej opublikowane zostało zdjęcie, na którym widać szczęśliwą parę. W ubiegły weekend małżeństwo bawiło się na ślubie i weselu bliskiej im pary. Anna i Robert pochwalili się naprawdę pięknymi kreacjami, od których nie sposób oderwać wzorku. 

Lewandowscy zazwyczaj zachwycali swoich fanów stonowanymi i wyszukanymi stylizacjami, jednak w tym wypadku ich instagramowi obserwatorzy nie mogli wyjść z podziwu.

 

Pod zdjęciem posypały się komentarze pełne uznania i komplementów dla wyboru pary. Fani komentowali także naturalny wygląd małżeństwa i uczucia, jakie widać na zdjęciu. 

Piękni :)
Super wyglądacie
To się nazywa miłość <3

- piszą fani na profilu Lewandowskiej. 

Anna i Robert Lewandowscy są małżeństwem od 2013 roku. Ich córka Klara urodziła się w 2017 roku. Małżeństwo odnosi sukcesu zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Para działa charytatywnie, wspiera m.in. "Szlachetną Paczkę" i domy samotnych matek. Ostatnio wiele się także spekuluje na temat nowego projektu Anny Lewandowskiej. Jego premiera ma odbyć się na wiosnę, wciąż jednak nie wiadomo, co to dokładnie będzie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.