Marina Łuczenko-Szczęsna bawi się na weselu znajomych. Fani: "nogi do nieba!"

W miniony weekend Marina Łuczenko-Szczęsna bawiła się na weselu znajomych. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcia, na którym widać jej piękną figurę i ciekawą kreację. Fani od razu zwrócili uwagę na jej zgrabne nogi.
Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna to jedna z bardziej lubianych żon polskich piłkarzy. Na swoim Instagramie zebrała już ponad 680 tysięcy fanów. Codziennie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęcia z życia prywatnego, planów zdjęciowych i innych ciekawych miejsc, które odwiedza. Ostatnio pochwaliła się kadrem, na którym widać jej ciekawą kreację na weselu znajomych. Fani od razu zwrócili uwagę na nogi artystki!

Marina Łuczenko-Szczęsna hipnotyzuje nogami do nieba

Marina Łuczenko-Szczęsna to polska artystka, piosenkarka i aktorka ukraińskiego pochodzenia. Swoją karierę sceniczną zaczynała w takich programach jak "Szansa na sukces" i "Droga do gwiazd". Od 2016 roku jest żoną polskiego piłkarza, Wojciecha Szczęsnego. W roku 2018 urodził się ich syn, Liam. 

W niedzielne przedpołudnie Marina pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym stoi przy vanie i sączy prosecco. Ma na sobie piękną kwiecistą kreację, jednak fani jednogłośnie zwrócili największą uwagę na nogi artystki. 

 

Marina od lat może pochwalić się nienaganną sylwetką, której może pozazdrościć jej wiele kobiet. Szczupłe nogi i nienagannie płaski brzuch to efekt intensywnych ćwiczeń i systematycznej diety. Artystka chętnie dzieli się swoimi sposobami na utrzymanie tak świetnego wyglądu i zdradza, jakich trików używa najchętniej.

Jejciu jestem zachwycona ?? zawsze tak pięknie wyglądasz, że nie mogę się napatrzeć ??????
Ślicznotka :)
Nogi do nieba!

- komentują fani pod zdjęciem artystki. 

Rzeczywiście, Marina może pochwalić się mega szczupłymi nogami, których zapewne zazdrości jej niejedna nastolatka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.