Katarzyna Skrzynecka schudła już 14 kg. "2/3 drogi za mną". Czas realizacji? Bardzo krótki

Niedawno Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się niesamowitą metamorfozą. Fani byli zachwyceni zupełnie nowym wyglądem gwiazdy. Teraz Skrzynecka zdradza, że schudła jeszcze więcej, ale jej obserwatorzy obawiają się u Kasi efektu jo-jo.
Zobacz wideo

Kilka tygodni temu na Instagramie Katarzyny Skrzyneckiej pojawiło się zdjęcie odchudzonej gwiazdy. Wtedy Skrzynecka napisała tak: 

Pięć tygodni - 10 kg. Fajnie, cieszę się. Trochę widać po ramionach, nogach, po smuklejszej paszczęce też.

Rzeczywiście tę różnicę w jej wyglądzie widać było gołym okiem. Fani w komentarzach dopytywali, w czym tkwi sekret jej diety. Okazuje się, że wtedy jadłospis gwiazdy opierał się na zasadach postu dr Dąbrowskiej, ale nie był to typowy post, jaki robiła np Karolina Szostak

[...] dieta, bliska zasadom detoksu Dr Dąbrowskiej. Zero pieczywa, zero jakichkolwiek produktów mącznych, zero cukru, zero mięsa, zero mleka, zero serów i nabiału, zero jajek, zero ryb i owoców morza. Czyli wszystkiego, co baaardzo lubię, prócz słodyczy i pieczywa, bez których żyję ZAWSZE.

Okazuje się, że Katarzyna Skrzynecka na dziesięciu kilogramach nie poprzestała i kilka dni temu na swoim profilu opublikowała kolejne zdjęcie z podsumowaniem minionych tygodni. 

2/3 założonego planu osiągnięte! -14 kg w 8 tygodni. Hurraaa!! Do menu stopniowo powracają chude ryby i owoce morza. Wszystko z umiarem i oczywiście nadal full świeżych warzyw.

- napisała pod krótkim nagraniem.

 

Niestety, niektóre z fanek są przerażone czasem, w którym udało się Katarzynie Skrzyneckiej zrzucić  aż 14 kilogramów. 

Życzę skutecznej ucieczki przed wrednym efektem jo-jo. Wynik imponuje, ale czas jego realizacji lekko przeraża.

- napisała jedna z nich. 

Gwiazda szybko odpowiedziała pełnej wątpliwości fance.

Mnie nic nie przeraża. Wszystko pod pełną kontrolą, ale jak widać, zawsze znajdą się żądni sensacji i źle życzący.

Nie da się jednak ukryć, że utrata 14 kilogramów w osiem tygodni to naprawdę zaskakujący wynik. Przypomnijmy jednak, że w polskim show-biznesie znamy przypadki gwiazd, które sporo chudły, m.in. Karolina Szostak czy Patryk Vega. Każdy wróżył im efekt jo-jo, a one do dziś cieszą się szczupłą sylwetką. 

Mamy nadzieję, że Katarzynie Skrzyneckiej uda się osiągnąć wymarzony efekt. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.