Kylie Jenner w bikini. Fani: "Połowa Jenner, a druga połowa chirurg plastyczny"

Kylie Jenner świętuje właśnie urodziny na luksusowym jachcie, który z tej okazji wynajęła. Korzystając ze słonecznej pogody i pięknych widoków, opublikowała zdjęcie w skąpym bikini, które podkreśliło zbyt duże implanty w pośladkach. Fani twierdzą, że znacznie przesadziła z operacjami.
Zobacz wideo

Kylie Jenner na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo się zmieniła. Z nieśmiałej nastolatki przeistoczyła się w kobietę sukcesu, a oprócz tego została także mamąKylie Jenner jest najmłodszą z sióstr Kardashian-Jenner, która praktycznie dorastała na oczach milionów widzów w programie "Keeping up with the Kardashians". Kylie dorastając, popadła w pułapkę poprawiania urody przy pomocy chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Patrząc na najmłodszą miliarderką na świecie, fani stwierdzili, że już dawno przekroczyła pewną granicę.

Kylie Jenner przesadziła z implantami w pośladkach

Nie da się ukryć, że Kylie Jenner słynie z zamiłowania do poprawiania swojej urody za pomocą chirurgii plastycznej. Oprócz wielu zabiegów, regularnie podejrzewana jest przez przez obserwatorów o wyszczuplanie swojej sylwetki w Photoshopie, co potwierdzają liczne wpadki. Ostatnio fani zwrócili jednak uwagę na jej nienaturalnie duże pośladki, które wyeksponowała na jednym z ostatnich zdjęć opublikowanych na Instagramie. Fani stwierdzili, że sylwetka Kylie wygląda już wręcz komicznie, o czym otwarcie pisali w komentarzach pod fotografią:

- "Podnoszenie pośladków powinno przynajmniej wyglądać realnie, mam na myśli rzeczywiste standardy ludzkiego ciała".

- "Połowa Jenner, a druga połowa chirurg plastyczny".

- "Nie rozumiem, dlaczego one wszystkie robią implanty pośladków".

- "To drugie zdjęcie sprawia, że czuję się tak nieswojo - jak biodra u obcych".

 

Czyżby Kylie Jenner wpadła w uzależnienie od operacji plastycznych? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.