Marina Łuczenko-Szczęsna śpiewa "Skyfall". Fani: "Mam ciary!"

Marina Łuczenko-Szczęsna we wtorek na swoim profilu na Instagramie opublikowała cover piosenki "Skyfall". Fani nie mogą wyjść z podziwu nad talentem gwiazdy.
Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna ostatnią płytę wydała w 2017, ale z tego, co obserwujemy gwiazdę na Instagramie, możemy podejrzewać, że już wkrótce pojawi się jej kolejny krążek lub singiel. Pewne jest, że po tym, co Marina publikuje w sieci, fani spodziewają się czegoś naprawdę dobrego. 

Choć w pewnym momencie na Marinę Łuczenko-Szczęsną wylała się straszna fala hejtu, za to, że jest tylko żoną Wojciecha Szczęsnego, gwiazda cały czas pokazuje, że ma talent i nie musi nikomu nic udowadniać. Prawdą jest, że piosenkarka ma głos jak dzwon i z całą pewnością jeszcze nie raz będziemy zachwycać się nad jej talentem. Na razie możemy posłuchać coveru piosenki "Skyfall", który Marina opublikowała we wtorek na swoim profilu na Instagramie. 

 
Swoim talentem mogłabyś obdzielić dziesięciu! Uwielbiam.

- napisała yutuberka Ola Nowak

Kocham Cię słuchać. Kocham!!!! A na żywo to dopiero ciaryyy ;)

- dodała przyjaciółka piosenkarki, Asia Opozda. 

Choć dokładnie nie wiemy, kiedy gwiazda wypuści jakiś nowy kawałek, to pewne jest, że Marinę Łuczenko Szczęsną już tej jesieni oglądać będziemy na ekranach naszych telewizorów. Gwiazda wspólnie z innymi aktorami wróciła do serialu "39 i pół", który zmienił nazwę na "39 i pół tygodnia". Przypomnijmy, że Łuczenko-Szczęsna kilka lat temu wcielała się w rolę Amandy, córkę Darka. W serialu żona Wojtka Szczęsnego była piosenkarką. Możemy zatem podejrzewać, że również teraz gwiazda będzie śpiewać, na co z pewnością jej fani po cichu liczą. 

Dodajmy, że w życiu Mariny na przestrzeni lat sporo się wydarzyło. Została żoną, a nieco ponad rok temu również mamą Liama. 

ZOBACZ TEŻ: Marina Łuczenko-Szczęsna śpiewa "Shallow". Fani: "Mam ciary!!!!" [WIDEO]

ZOBACZ TEŻ: Marina Łuczenko-Szczęsna w "Jaka to melodia" pozamiatała. Fani: "Lepsza niż Rihanna"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.