Alex pokazał zdjęcie Jennifer Lopez w bardzo skąpym bikini. Zrobiło się gorąco

Jennifer Lopez niedawno skończyła 50 lat, jednak jej wiek to zaledwie liczba. Piosenkarka wygląda fenomenalnie, a nowe zdjęcie, które opublikował Alex Rodriguez, rozgrzało internet do czerwoności!
Zobacz wideo

Nie bez powodu Jennifer Lopez nazywana jest przez media "królową". Gwiazda jest nie tylko utalentowaną piosenkarką, czy aktorką, ale również udowadnia, że w każdym wieku można wyglądać pięknie, jeśli tylko dba się o swoje ciało. Choć Lopez kilka tygodni temu zmieniła czwórkę w swoim wieku, na piątkę z przodu to patrząc na jej ciało, nic się nie zmieniło. Od lat gwiazda pokazuje swoje seksowne ciało, którego zazdroszczą jej chyba wszystkie gwiazdy na świecie. 

Przypomnijmy, że niedawno Anna Lewandowska miała okazję spotkać się z gwiazdą podczas koncertu, który Jennifer Lopez grała w Turcji. Trenerka w podpisie zdjęcia napisała, że piosenkarka jest zdecydowanie ogromną motywacją. Wspólne zdjęcie możecie zobaczyć tutaj

Tym razem seksowną narzeczoną postanowił pochwalić się jej narzeczony Alex Rodriguez. Nie da się ukryć, że na tej fotce JLo wygląda obłędnie!

 
 Kochanie, wiem, dasz czadu w Rosji i że czeka Cię jeszcze jeden występ. Tęsknię za Tobą i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć cię w domu!

– napisał Rodriguez. 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy w kierunku Lopez, które wcale nas nie dziwią, bo nie da się ukryć, że treningi na siłowni przynoszą naprawdę zachwycające efekty. Oczywiście, patrząc na JLO, nie możemy zapominać o diecie gwiazdy i zasadach żywieniowych, których przestrzega. W jadłospisie Jennifer nie ma miejsca na przetworzoną żywność, a raz na jakiś czas piosenkarka robi sobie detoks. Ostatnio na kilka dni wykluczyła ze swojego menu cukier i węglowodany. Efekt możecie zobaczyć tutaj

Nie zapomnijmy również o tym, że do grona licznych aktywności fizycznych, które Jennifer Lopez wykonuje, niedawno dołączył także taniec na rurze, bo jeszcze tej jesieni do kin trafi film "Hustlers", w którym JLo gra striptizerkę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.