Renata Kaczoruk odważnie pozuje na Instagramie. Fanka: "Jaki jest cel takich zdjęć?"

Renata Kaczoruk opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini, na którym odważnie eksponuje pośladki. Fotografia wywołała spore zamieszanie wśród internautów, a jedna z obserwatorek zapytała nawet, jaki jest cel takich zdjęć. Modelka odpowiedziała krótką ripostą.
Zobacz wideo

Renata Kaczoruk jest modelką, jednak dużą rozpoznawalność przyniósł jej związek z Kubą Wojewódzkim, a także udziały w popularnych programach telewizyjnych "Azja Express" oraz "Taniec z gwiazdami". Pomimo rozstania ze znanym dziennikarzem, modelka nie daje o sobie zapomnieć, a swoimi działaniami, od czasu do czasu wywołuje zamieszanie w Internecie. Jakiś czas temu zrobiło się o niej głośno za sprawą sesji okładkowej do popularnego magazynu dla panów - Playboy. Renata Kaczoruk pojawiła się na okładce, pozując jedynie z kawałkiem tiulu, a odsłonięte pośladki stały się tematem dyskusji internautów.

Renata Kaczoruk odważnie pozuje na Instagramie

Ostatnio, Renata Kaczoruk ponownie wzbudziła wśród internautów skrajne emocje. Wszystko za sprawą zdjęcia opublikowanego na Instagramie, na którym pozuje, stawiając na pierwszym planie swoje nogi i pośladki. Część obserwatorów modelki była zachwycona jej figurą i niezwykle zgrabnymi nogami: "I to jest Kobieta, która kocha siebie, wierzy w siebie i zdobywa świat!", "Nogi do nieba", "Po prostu WOW". Inni natomiast twierdzili, że zdjęcie ma na celu tylko i wyłącznie skupienie na sobie uwagi. 

Jaki jest cel takich zdjęć?

- zapytała jedna z internautek.

Poszerzanie perspektyw ;)

- odpowiedziała krótko Renata.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.