Anna Lewandowska zdradziła marzenie z dzieciństwa. "Historia zatoczyła krąg"

Anna Lewandowska poniedziałek zaczęła pracowicie od planu zdjęciowego. Wczoraj na Instagramie pokazała kulisy pracy nad swoim nowym, tajemniczym projektem. Okazuje się, że to było jej marzenie.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska od kilku tygodni zapowiada projekt, nad którym pracowała przez ostatnie dwa lata. Niestety, wciąż nie wiemy, co to będzie, ale w sieci już pojawiło się sporo spekulacji. Fanki trenerki przez jakiś czas obstawiały kosmetyki, my z kolei zastanawialiśmy się nad marką modową lub biżuterią. Tak zwany "secret project" wciąż owiany jest tajemnicą, ale Lewandowska co jakiś czas publikuje w sieci kulisy jego powstawania. 

W poniedziałek na jej Instagramie pojawiło się sporo relacji z planu zdjęciowego. Widzimy na nich Anię w bardzo kobiecym wydaniu, dlatego raczej w tym wypadku nie chodzi o projekt sportowy. Lewandowska tańczy i wygina się przed obiektywem kamery, dlatego możemy twierdzić, że wideo w tym projekcie również będzie odgrywało ogromną rolę. 

We wtorek rano Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym siedzi obok kamery.

Będąc małą dziewczynką, chciałam zostać operatorem filmowym. Miałam możliwość poznać pracę po drugiej stronie kamery, jeżdżąc na plany filmowe. Ostatecznie postawiłam na SPORT. Niemniej, nawet teraz marzenie z dzieciństwa do mnie wraca, dając okazję do ponownego obcowania z kamerą. I jak to się mówi „historia zatoczyła krąg”? No prawie zatoczyła.

- napisała pod zdjęciem. 

Nie da się ukryć, że trenerka wygląda naprawdę dobrze, a projekt, który szykuje, z pewnością nas zaskoczy. Logo, które pojawiło się na profilu "Anna Lewandowska new project", jest bardzo kobiece, dlatego istnieje duża szansa, że tym razem jej nowe przedsięwzięcie będzie skierowane tylko do kobiet

Fani czekają z niecierpliwością. 

Hmmm zastanawiające, cóż to w tej główce zrodził się za projekt. Aniu ty, tak nas trzymasz w napięciu, że szok, na stówę będzie to petarda.

- komentują. 

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje, które prawdopodobnie pojawią się w mediach już wkrótce, bo w końcu nowy projekt Anny Lewandowskiej ma ujrzeć światło dzienne już tej jesieni. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.