Anna Lewandowska "pracuje nad najważniejszym projektem w tym roku". Jakim?

Anna Lewandowska w poniedziałek na Instagramie poinformowała, że właśnie jest na planie zdjęciowym, gdzie pracuje nad najważniejszym projektem, który ujrzy światło dzienne już tej jesieni. Co to będzie?
Zobacz wideo

Szykuje się naprawdę pracowity okres u Anny Lewandowskiej. Nie tak dawno, bo kilka tygodni temu do sieci trafiła informacja, o nowym projekcie, który doczekał się swojego konta na Instagramie pod nazwą "Anna Lewandowska new project". Wiemy, że trenerka wspólnie z zespołem tworzyła sesję zdjęciową do nowego przedsięwzięcia na Majorce. Co tym razem przygotowała trenerka? Ciężko stwierdzić, ale jak sama powiedziała, będzie to najważniejszy jej projekt tej jesieni

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z planu zdjęciowego, po którym ciężko wywnioskować, czy ma ona coś wspólnego z tą, która odbyła się na Majorce. 

 
Kochana wiesz jak trzymać w napięciu!

- komentują fani. 

Na Instarealcji, którą opublikowała trenerka widać, że jest ona w dość odważnej stylizacji z subtelnym makijażem, co pozwala nam twierdzić, że raczej nie będzie to projekt sportowy. 

Ten rok należy do Lewandowskich

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska z Robertem od początku 2019 roku ma naprawdę sporo pracy. Przypomnijmy, że piłkarz nie tylko zakończył zeszły sezon z tytułem króla strzelców Bundesligi, ale również zdobył puchar i mistrzostwo Niemiec. Ania z kolei cały czas rozwija swoją aplikację, otworzyła Healthy Store by Ann, czyli kawiarnię ze zdrowym jedzeniem, a także prężnie pracuje nad innymi swoimi biznesami, takimi jak Foods by Ann, Baby by Ann, czy Healthy Center by Ann

Niedawno Robert Lewandowski ogłosił także początek współpracy z marką Oshee pod szyldem RL9pro. Na rynku pojawiły się napoje sportowe piłkarza, które powstały przy kolaboracji z marką, ale prawdopodobnie to nie koniec niespodzianek, które szykuje Lewandowski jeszcze w tym roku. 

Fani mocno zastanawiają się nad tym, czym będzie nowy biznes Anny Lewandowskiej, ale na razie trenerka nic w tej kwestii nie zdradza. Logo może wskazywać jednak na coś bardzo kobiecego i raczej nie sportowego, ale tak naprawdę, dopóki Ania nam tego nie zdradzi, nie wiemy, co to będzie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.