Joanna Liszowska w samym bikini promuje nurt "body-positive"

Joanna Liszowska to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która do tej pory próbowała swoich sił zarówno w świecie muzycznym, jak i aktorskim. Ostatnio jednak internautów poruszyło znacznie bardziej jej prywatne wyznanie, niż estradowe występy.

Joanna Liszowska na polskiej scenie show-biznesu jest już od 2001 roku. Wtedy to zadebiutowała na scenie Teatru Wielkiego. Później popularność zdobywała na deskach Studia Buffo, Komedii i Teatru Starego. Epizodyczne role grała także w serialach. Od 2012 roku można oglądać ją w polsatowskim serialu "Przyjaciółki", który cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. 

Od 2010 roku, aktorka i piosenkarka była żoną szwedzkiego milionera Oli Serneke. Mają dwie córki, Emmę i Stellę. Ich związek zakończył się 2018 roku, co mocno wstrząsnęło życiem prywatnym Liszowskiej. 

Liszowska promuje nurt "body-positive" 

Ciężkie chwile związane z rozwodem, aktorka postanowiła zrekompensować sobie pobytem na wakacjach razem ze swoimi córkami. Korzysta z lata i łapie gorące promienie słońca na zasłużonym urlopie. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Liszowska prezentuje się w samym bikini. Promuje na nim nurt "body posivite". Podpis pod zdjęciem brzmi: "Nie musisz być doskonała, by być szczęśliwa."

 

Wierni fani piosenkarki są zachwyceni jej wpisem i sylwetką. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze, w którym internauci komplementują Liszowską. 

Piękne zdjęcie! Niczym morska Bogini z rozbrajającym uśmiechem!
Jesteś boska!
Pięknie Pani wygląda! - piszą fani pod zdjęciem z urlopu

Joanna Liszowska obecnie wyczekuje premiery swojego najnowszego singa "Into U". Rynek muzyczny czeka na utwór aktorki, a wierni fani zapewne niecierpliwie wypatrują jej kolejnych piosenek. Internauci są ciekawi jej kolejnych ruchów scenicznych. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA