Miley Cyrus dawno nie była w takiej formie. Gwiazda zaskoczyła umięśnionym brzuchem

O Miley Cyrus jest głośno w ostatnim czasie za sprawą rozstania z Liamem Hemsworthem po siedmiu miesiącach od zawarcia związku małżeńskiego. Na jej Instagramie nie brakuje jednak zdjęć, które pokazują aktualną formę piosenkarki. Miley dawno nie wyglądała tal dobrze.
Zobacz wideo

W miniony weekend do sieci trafiła informacja, że Miley Cyrus po zaledwie kilku miesiącach małżeństwa rozstała się ze swoim mężem Liamem Hemsworthem. Nie da się ukryć, że fani piosenkarki są wstrząśnięci jej decyzją. Do tej pory nie wiemy, co dokładnie było przyczyną rozpadu związku, ale plotkuje się, że chodziło o to, że Miley nie chce mieć dzieci. Managment pary wydał oświadczenie. 

Zapadła decyzja o separacji. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu.

Miley obecnie przebywa w bardzo urokliwym miejscu. Gwiazda na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym od Versace i zaprezentowała niesamowitą formę. Nie da się ukryć, że dawno nie widzieliśmy takiego umięśnionego ciała u Miley Cyrus

 

W sieci pojawiło się jednak sporo komentarzy, że gwiazda jest za chuda. W obronie piosenkarki stanęli jej obserwatorzy, którzy komentowali to w ten sposób: 

Ludzie czasami ich nienawidzą, ale niektóre dziewczyny są po prostu naturalnie chude. Miley zawsze była szczupła i myślę, że wygląda, tak jakby zyskała masę mięśniową i teraz wygląda świetnie! Jest weganką i jest aktywna fizycznie. [...] Zachwycajmy się nad wszystkimi zdrowymi ciałami, nawet gdy są chude!

Choć piosenkarka nie zdradziła, jak dokładnie wygląda teraz jej dieta i treningi, to postanowiliśmy sprawdzić, czy na ten temat jest napisane coś w internecie. Nieco ponad miesiąc temu na australijskiej stronie Harper's Baazar pojawił się artykuł, z którego dowiadujemy się, że piosenkarka od kilku lat jest weganką, czyli w jej jadłospisie nie znajdziemy żadnych produktów odzwierzęcych. W kwestii aktywności fizycznej to Miley Cyrus uwielbia pilates i jogę, ale nie stroni także od ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, czy innych przyrządów, które pomogły wyrzeźbić jej np. taki brzuch. 

ZOBACZ TEŻ: Szczupła Emily Ratajkowski podbija internet. Wszystko przez jej włosy pod pachami

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.