Baron założył ekologiczną farmę. Jakie produkty oferuje?

Baron to polski muzyk, który do tej pory występował razem z zespołem Afromental. Obecnie kupił ekologiczną farmę, na której będzie hodował zdrowe warzywa i owoce. Co dokładnie oferuje jego gospodarstwo?
Zobacz wideo

Aleksander Milwiw-Baron to jedna z tych gwiazd w polskim show biznesie, o których mówi się ostatnimi czasy dosyć głośno. Głównie ze względu na jego świeży związek z Julią Wieniawą. Obecnie jednak media obeszła informacja, że muzyk rozpoczął zupełnie nową działalność - będzie sprzedawał ekologiczną żywność prosto z pola!

Baron to absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. Ukończył tam studia I stopnia w klasie fortepianu i studia II stopnia w klasie saksofonu. Był także jednym z jurorów show muzycznego "The voice of Poland".

Baron zakłada ekologiczną farmę - będzie hodował warzywa i owoce

Baron, na spółkę z Antonim Pawlickim, wykupili jedną z mazurskich farm ekologicznych i mają zamiar sprzedawać z niej zdrową żywność. Warzywa i owoce będą pochodziły z farmy "Ostoja Natury", która mieści się w mazurskiej miejscowości Tomaszyn. Teren gospodarstwa zajmuje dokładnie 50 hektarów, a wybór oferowanych na nim produktów jest naprawdę spory. Potencjalni klienci będą mogli spróbować tam jarmużu, brokułów, ziemniaków, marchewek. Wszystko to z ekologicznej uprawy! 

Biznes ma także swoją stronę internetową, dostępną w dwóch wersjach językowych. 

Ostoja Natury to przede wszystkim bio warzywa, zboża i zioła. Zakupić tam można zestawy sezonowych produktów, a ich odbiór może odbyć się na miejscu, lub po dodatkowej opłacie w Warszawie. Zestaw 5 kg ziemniaków, 0,5 kg cebuli, 2 porów, 2 selerów, 2 kalarep, pęczka rzodkiewki, pęczka koperku, pęczka jarmużu, pęczka botwiny i główki brokułu to koszt rzędu 95 zł lub 110 zł.

Dziewczyna Barona, Julia Wieniawa, do tej pory nie skomentowała oficjalnie nowych inwestycji muzyka. Zapewne jest szczęśliwa, że jej chłopak realizuje swoje pomysły! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.