Anna Lewandowska pokazała, jak bawiła się na koncercie JLo. "Ale Ty się ruszasz!"

Kilka dni temu, Anna Lewandowska bawiła się na koncercie Jennifer Lopez. Tuż po opublikowaniu wspólnego zdjęcia z piosenkarką na Instagramie, trenerka postanowiła podzielić się krótkim filmikiem, na którym tańczy do jednego z hitów JLo. Fani są zachwyceni tańcem żony Roberta Lewandowskiego.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska może zaliczyć te wakacje do niezwykle aktywnych. Co prawda, na początku lata trenerka odpoczywała wraz z rodziną i przyjaciółmi na greckiej wyspie Mykonos, jednak tuż po urlopie, czekał na nią zawodowy maraton. Ania pracowała m.in. nad nowym projektem, który ujrzy światło dzienne już tej jesieni. W natłoku biznesowych spraw, Anna Lewandowska znalazła jednak chwilę, by polecieć do Turcji na koncert Jennifer Lopez.

Ku zaskoczeniu obserwatorów na Instagramie, trenerce udało się po koncercie spotkać z JLo, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, którym pochwaliła się na swoim Instagramie. - "Ogromna motywacja!"
- napisała Ania pod wspólnym zdjęciem.

Anna Lewandowska pokazała, jak bawiła się na koncercie JLo

Oprócz pamiątkowej fotografii, Anna Lewandowska postanowiła opublikować na swoim Instagramie nagranie z koncertu, na którym tańczy do hitu Jennifer Lopez, "Jenny from the Block". Ania tego dnia postawiła na błyszczące szorty, które zestawiła z klasycznym topem na ramiączkach oraz sandałki na wysokiej szpilce. Obcasy nie przeszkadzały jej zupełnie w energicznym tańcu, a sama trenerka wyglądała jak gwiazda światowej sławy. 

Cardio nie tylko na treningu! Pomimo tego, że dzisiaj rusza mój nowy program treningowy, to nie zapominajmy o innych aktywnościach... i tak przez 2,5 h non stop

- napisała Anna Lewandowska pod filmikiem.

 

Fani nie mogli wyjść z zachwytu nad tym, jak Anna Lewandowska się porusza, gdyż nigdy wcześniej trenerka nie publikowała takich nagrań. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

Ale Ty się fajnie ruszasz!
Ale macie boskie ruchy!
Dziewczyny lepsze od jlo ;)
Z takim tańcem to do jlo na scenę!
Hot hot hot!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.