Ewa Chodakowska pokazała, co ma w swojej greckiej lodówce

Ewa Chodakowska wróciła właśnie z wakacji na Mykonos do swojego nowego domu w Atenach. Przy okazji powrotu do codziennej rutyny, trenerka pokazała na swoim InstaStories, jak wygląda zawartość jej lodówki.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska, od kilku lat każde wakacje spędza w Grecji. W tym roku są to jednak wyjątkowe wakacje, gdyż trenerka wraz z mężem kupili swój wymarzony apartament w Atenach i chcą podzielić swoje życie na dwa domy - ten w Polsce oraz w Grecji. - "Na rynku nieruchomości pojawiła się oferta w naszym wymarzonym miejscu. Ile było zachodu... Po długich bataliach mamy to! Nasz pierwszy wspólny cel. Nasz spełniony sen. Nasze miejsce na ziemi" - napisała kilka miesięcy temu Ewa Chodakowska.

Oprócz czasu spędzonego w domu w Atenach, Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis polecieli na wyspę Mykonos, gdzie spędzili 10 dni. To czas, kiedy trenerka "luzuje szelki" i pozwala sobie na totalny luz dietetyczny oraz treningowy. Po powrocie z wyspy, momentalnie wróciła do swojej codziennej rutyny i przy okazji podzieliła się zawartością swojej lodówki.

Ewa Chodakowska pokazała, co ma w swojej greckiej lodówce

Po powrocie z Mykonos do domu w Atenach, Ewa Chodakowska natychmiast wróciła na dawne tory. Jak sama przyznała, pierwsze co zrobiła z samego rana po powrocie, to trening. Oprócz tego, trenerka postanowiła pokazać swoim obserwatorom, jak wygląda obecnie zawartość jej lodówki, po przesyłce z Polski od jej marki Be Raw.

- "A teraz pokażę Ci, co mam w lodówce. Tylko się nie przestrasz... Smoothies - wszystkie smaki...Be Raw'sy, Be Raw'sy, coockies - ciasteczka moje probiotyczne, a tu jest szuflada dobroci" - powiedziała Ewa Chodakowska, pokazując swoje zapasy na InstaStories.

Ewa Chodakowska pokazała, co ma w swojej greckiej lodówceEwa Chodakowska pokazała, co ma w swojej greckiej lodówce https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

Ewa Chodakowska wielokrotnie już powtarzała, że jej produkty są nieodłącznym elementem jej diety i chętnie zjada je każdego dnia. - "Codziennie rano wstaje z łóżka z takim zacieszem, bo pod drzwiami czeka na mnie moje pudełko! Babeczki, pytacie o moją kaloryczność. Jem około 2500 kcal dziennie - 2200 kcal w pudełku, do tego przekąska lub smoothie BE RAW z ręką na sercu" - przyznała jakiś czas temu na swoim Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA