Izabela Janachowska przyznała, ile przytyła w ciąży i czy udało jej się wrócić do formy

Izabela Janachowska w rozmowie z Vivą przyznała, ile kilogramów przytyła w ciąży. Jej mąż w zażartował, że on w ciąży też przytył, ale do tej pory nie udało mu się zrzucić nadprogramowych kilogramów.
Zobacz wideo

Izabela Janachowska jest gwiazdą nowego numeru magazynu Viva. Gwiazda na okładce pozuje ze swoim synkiem. 

Już jest! Ulubiona @viva_magazyn EVER z moim synkiem... najsłodszą miłością mego życia. Ciekawa jestem która okładka bardziej Wam się podoba ??? 1 czy 2? Gazeta od dziś w sprzedaży.

- napisała pod zdjęciem, na którym widzimy okładkę czasopisma. 

 

Gwiazda udzieliła również wywiadu, w którym przyznała, ile kilogramów na plusie miała w czasie ciąży. Przypomnijmy, że Izabela Janachowska wyglądała naprawdę pięknie, a ciąża jej służyła. Do rozmowy o kulisach macierzyństwa włączył się również mąż Janachowskiej, który już na wstępie przyznał: 

Ja w trakcie ciąży przytyłem 10 kilo i jeszcze nie zrzuciłem.

Na co Izabela Janachowska mu odpowiedziała:

Tyle, co ja. Mi też jeszcze trochę zostało. Jeszcze nie jestem w formie i nie czuję się z tym dobrze.

Krzysztof Jabłoński z kolei odpowiedział jej, że przecież w powrocie do formy sprzed ciąży nie ma co się śpieszyć. Na co jego żona powiedziała: 

Powoli, małymi kroczkami dojdę do siebie.

Kilka miesięcy temu Izabela Janachowska udzieliła również wywiadu magazynowi Flesz, w którym opowiedziała nieco więcej o powrocie do formy. Jak się okazuje, gwiazda wcale nie jest na żadnej restrykcyjnej diecie, ani nie katuje się treningami

Nie ćwiczę i jem wszystko. Jedyną moją aktywnością są spacery z dzieckiem. Chodzę na nie często do Łazienek Królewskich. Owszem, spotkałam się z dietetyczką, ale głównie po to, żeby zapytać, czy mogę jeść truskawki - przyznała szczerze Iza.

Nie da się ukryć, że ekspertka ślubna wygląda naprawdę pięknie i tak jak ciąża jej bardzo służyła, to samo możemy również powiedzieć, jeśli chodzi o macierzyństwo. A dodatkowe kilogramy z pewnością uda jej się zgubić w odpowiednim czasie. 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa tańczy z ciążowym brzuszkiem. Fani: "Piękno nosi się w sobie"

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że pierwszy spacer po porodzie był dla niej wyzwaniem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.