Blanka Lipińska o swojej figurze: "Instagram prowokuje mnie do redukcji"

Blanka Lipińska jest w ostatnim czasie naprawdę gorącym nazwiskiem w polskim show-biznesie. Pisarka zdumiewa nie tylko swoimi powieściami, ale także niezwykle zgrabną figurą, o czym nie każdy wie. Ostatnio na swoim Instagramie napisała, że zmusza ją on do przejścia na dietę. Dlaczego?
Zobacz wideo

Blanka Lipińska przebojem wkroczyła w polski show-biznes, a jej książki od miesięcy utrzymują się na liście bestsellerów. Mało kto wie, ale ta kobieta to prawdziwy człowiek-orkiestra. Z zawodu jest terapeutą-hipnotyzerem, z wykształcenia wizażystką, a do niedawna pracowała jako menadżerka nocnych klubów. Jej pierwsza książka - "365 dni" - sprzedała się w ponad 500 tys. egzemplarzy, bardzo szybko zyskując miano bestsellera. Kolejne części powieści również znalazły się w czołówce najbardziej poczytnych książek w Polsce. Natomiast już w lutym 2020 roku, do kin ma trafić ekranizacja debiutanckiej powieści Blanki Lipińskiej.

Blanka Lipińska szczerze o swojej figurze na Instagramie

Przeglądając na Instagramie zdjęcia Blanki Lipińskiej, można dostrzec, że ma ona na swoim koncie dużą, sylwetkową metamorfozę. Co prawda zawsze należała do szczupłych osób, jednak w pewnym momencie, zmobilizowała się do wypracowania na brzuchu sześciopaka. Jednak jak przyznaje sama pisarka, obecnie nie jest w tak dobrej formie (choć nadal wygląda fantastycznie), jak jeszcze jakiś czas temu. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie zrobione 2 lata temu, na którym widać jej idealnie wyrzeźbione ciało. Autorka trylogii "365 dni" stwierdziła, że takimi wspomnieniami, Instagram podsuwa jej pomysł przejścia na dietę redukcyjną. 

- "Złośliwy Instagram prowokuje mnie do redukcji tymi wspomnieniami" - napisała na InstaStories Blanka Lipińska. 

Blanka LipińskaBlanka Lipińska https://www.instagram.com/blanka_lipinska

Swoją wysportowaną figurę, Blanka zawdzięcza nie tylko diecie, ale także aktywności fizycznej. Pisarka jest bowiem wielką fanką kitesurfingu. Jak sama przyznaje, ten sport jest jej prawdziwą pasją.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.