Edyta Herbuś przyznała, jak poprawia swoje ciało. Odpowiedź może zaskoczyć

Edyta Herbuś na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w białym topie i majtkach. W komentarzach przyznała, co robi, że ma tak boskie ciało.
Zobacz wideo

Edyta Herbuś to jedna z tych gwiazd, dla których aktywność fizyczna jest jak chleb powszedni. Była tancerka może pochwalić się niezwykle zgrabną figurą, której pozazdrościć jej mogą młodsze koleżanki. Z pewnością ogromny wpływ na jej ciało miał taniec, z którym gwiazda przez wiele lat była związana. Przypomnijmy, że do jej osiągnięć zaliczamy takie sukcesy jak trzykrotne mistrzostwo polski formacji tanecznych, a także dwukrotne zdobycie pucharu polski formacji tanecznych. Edyta Herbuś wygrała także drugą edycję "Tańca z gwiazdami"

Na swoim Instagramie chętnie chwali się boskim ciałem, dlatego nie dziwi nas fakt, że co jakiś czas fani dopytują, w czym tkwi jej sekret. Jeden z fanów pod najnowszym zdjęciem poprosił Herbuś o jedno. 

Jesteś mega, po prostu perfect. Mam nadzieję, że nie przyjdzie Ci nigdy do głowy, żeby coś w sobie „poprawiać” - np. ust, piersi, czy pośladków...

Gwiazda postanowiła mu odpowiedź i tym samym zaprzeczyć jakimkolwiek operacjom plastycznym i zdradzić swój sposób na szczupłą sylwetkę. 

Śpij spokojnie słodziutki ;) Poprawiam tylko sportem, jogą i tańcem — najlepiej.
 

Inna z fanek z kolei zwróciła uwagę na to, że Edycie Herbuś... stykają się uda i nie ma w tym nic złego. 

Mój Boże, uda się stykają! No naprawdę widok niecodzienny na instagramie:) już myślałam, że nie ma takich kobiet:), żeby ktoś nie zrozumiał opacznie:Cudowna figura!!!

Na co Edyta jej odpisała: 

Zgadzam się! Natura jest najpiękniejsza. Jak to mówią: doskonała w swej niedoskonałości.

Trzeba przyznać, że Edyta Herbuś, choć ma 38 lat wciąż wygląda jak nastolatka. 

Z podpisów pod zdjęciami dowiadujemy się, że gwiazda szykuje jakiś nowy projekt. - "Uchylając rąbka tajemnicy i zapowiadając nadchodzący projekt, który powstaje z pasji, twórczej kobiecej energii i miłości do natury..."- czytamy pod jednym ze zdjęć. Co szykuje Edyta? Prawdopodobnie przekonamy się o tym wkrótce. 

ZOBACZ TEŻ: 11-letnia Edyta Herbuś tańczy z Tomaszem Barańskim. To wideo jest hitem internetu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.